Tugazeta

Zostawmy tę inwestycję fachowcom

Gmina Czastary
2022-05-20 20:44
Zostawmy tę inwestycję fachowcom

Trwa rozbudowa Szkoły Podstawowej w Czastarach. Wójt Dariusz Rejman przekazuje, że prace idą zgodnie z harmonogramem, choć zaczynają się pojawiać problemy z pozyskiwaniem materiałów.

Trudno mówić o pełnej euforii, bo pojawią się różne głosy. Jedni mówią, że architektonicznie nieładny budynek, inni twierdzą, że za wysoki, może za duży. Drodzy państwo, przestańmy się martwić rzeczami, na które szkoda marnować czas – komentuje Dariusz Rejman. - Będzie to budynek o wysokim standardzie. To ponad 600 m2 powierzchni użytkowej. Poczekajmy na finał, poczekajmy na zrealizowanie tego budynku do końca. Pojawi się elewacja, będą kolory. Myślę, że wszystkich nas to będzie cieszyć. Trzeba powiedzieć sobie czasem prawdę, że tych „fachowców” od budownictwa, okazuje się, że na terenie gminy Czastary jest bardzo dużo. Mamy inspektora nadzoru, projektanta, budowlańców, dlatego zostawmy im to zadanie do przeprowadzenia aż do finału.

Termin oddania inwestycji do użytku przypada na koniec listopada bieżącego roku. Wykonawca ma obecnie problem z pozyskiwaniem materiałów. - Jeżeli termin się nieco wydłuży, my będziemy starać się zrozumieć tę firmę – zapowiada wójt Rejman. - Dziś w całej Polsce jest z tym coraz większy problem.

Autor:
RED

Galeria

Komentarze

Komentarze publikuje się korzystając z narzędzia Facebooka.
Użytkownik publikuje treść komentarza na własną odpowiedzialność i jest to jego prywatna opinia. Aby zgłosić naruszenie należy kliknąć link „Zgłoś Facebookowi” przy wybranym poście. Regulamin i obowiązujące zasady korzystania z platformy Facebook dostępne pod adresem: https://www.facebook.com/policies
Właściciel i wydawca portalu tugazeta.pl nie odpowiada za treść publikowanych komentarzy.
Aby dodać komentarz musisz w pierwszej kolejności być zalogowany na portalu facebook.com
Jesteś już zalogowany ? Odśwież stronę