Tugazeta

Zgłoś się po kopertę życia

WIERUSZÓW
2018-02-01 10:30
Miejsko-Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Wieruszowie we współpracy z Gminą  Wieruszów w dalszym ciągu prowadzi nieodpłatną dystrybucję „KOPERTA ŻYCIA”.
 
Kampania skierowana jest do osób chorych, starszych, samotnych, niepełnosprawnych mieszkających w naszym mieście i gminie. Akcja ma na celu zwiększenie Państwa bezpieczeństwa poprzez przyspieszenie wykonywania czynności ratunkowych prowadzonych przez zespoły ratownictwa medycznego.
 
Koperta Życia” składa się z zestawu zawierającego kopertę życia z kartą informacyjną oraz naklejką na lodówkę, w której zestaw będzie przechowywany.
 
Zachęcamy do wykonania trzech kroków:
1. Odebrania zestawu,
2. Wypełnienia Karty Informacyjnej
3. Oznakowania lodówki i umieszczenia w niej zestawu.
 
Lodówka jest sprzętem znajdującym się w większości naszych domów. Dodatkowo zostanie oznakowana naklejką z logo akcji – dzięki czemu zespoły ratownictwa medycznego nie będą miały problemu z lokalizacją informacji umieszczonych przez Państwa w „KOPERCIE ŻYCIA”. Mamy nadzieję, że dzięki akcji podniesiemy Państwa poczucie bezpieczeństwa.
 
Zestawy zawierające „KOPERTĘ ŻYCIA” można nieodpłatnie, za pokwitowaniem otrzymać w Miejsko-Gminnym Ośrodku Pomocy Społecznej w Wieruszowie – Punkt Obsługi Klienta ul. Rynek 21, parter budynku, w godz. 7.30 – 15.30.
 
Osoby, które z różnych względów nie mogą przyjechać odebrać „KOPERTY ŻYCIA” osobiście prosimy o zgłaszanie się do pracowników socjalnych tel. (62) 78 41 554.

Galeria

Komentarze

Komentarze publikuje się korzystając z narzędzia Facebooka.
Użytkownik publikuje treść komentarza na własną odpowiedzialność i jest to jego prywatna opinia. Aby zgłosić naruszenie należy kliknąć link „Zgłoś Facebookowi” przy wybranym poście. Regulamin i obowiązujące zasady korzystania z platformy Facebook dostępne pod adresem: https://www.facebook.com/policies
Właściciel i wydawca portalu tugazeta.pl nie odpowiada za treść publikowanych komentarzy.
Aby dodać komentarz musisz w pierwszej kolejności być zalogowany na portalu facebook.com
Jesteś już zalogowany ? Odśwież stronę