Tugazeta

Żeby było bezpiecznej

Wójt apelował do marszałka
2017-09-27 16:17
Wójt gminy Łubnice, Henryk Ciosek, rozpoczął działania w sprawie poprawy bezpieczeństwa na głównych drogach miejscowości. Ma się to stać poprzez nadanie wyższej rangi niektórym odcinkom. 
 
Zdaniem wójta, kierowcy chcąc dostać się do drogi S8 skracają sobie trasę przemierzając przez właśnie przez gminę Łubnice. - Zaapelowałem o to żeby podwyższyć standard tej drogi, chociażby tej powiatowej, z dofinansowaniem przez województwo - wyjaśnia. - Miałem na uwadze polepszenie bezpieczeństwa, bo jak wiemy w Łubnicach na skrzyżowaniu Wieluńskiej i Leśnej oraz na Sikorskiego dochodzi często do wypadków. Będziemy starać się tam wykonać sygnalizację świetlną, bądź też wykonać rondo. Apelowałem do marszałka o zwiększenie środków na drogi lokalne, powiatowe, wojewódzkie, żeby polepszyć ich standard. 
 
Oprócz nowej nawierzchni, drogi, zdaniem wójta, powinny być lepiej oznakowane, zabezpieczone i doświetlone.

Galeria

Komentarze

Komentarze publikuje się korzystając z narzędzia Facebooka.
Użytkownik publikuje treść komentarza na własną odpowiedzialność i jest to jego prywatna opinia. Aby zgłosić naruszenie należy kliknąć link „Zgłoś Facebookowi” przy wybranym poście. Regulamin i obowiązujące zasady korzystania z platformy Facebook dostępne pod adresem: https://www.facebook.com/policies
Właściciel i wydawca portalu tugazeta.pl nie odpowiada za treść publikowanych komentarzy.
Aby dodać komentarz musisz w pierwszej kolejności być zalogowany na portalu facebook.com
Jesteś już zalogowany ? Odśwież stronę