Zderzenie dwóch samochodów osobowych na drodze wojewódzkiej

SŁUPIA POD BRALINEM
2023-05-24 08:40
Zderzenie dwóch samochodów osobowych na drodze wojewódzkiej

23 maja 2023 r. Dyżurny Stanowiska Kierowania Komendanta Powiatowego Państwowej Straży Pożarnej w Kępnie otrzymał zgłoszenie o wypadku na drodze wojewódzkiej w Słupi pod Bralinem. 

Pierwsze zdarzenie miało miejsce w Słupi Pod Bralinem na drodze wojewódzkiej, gdzie doszło do zderzenia dwóch pojazdów osobowych. - Przybyli na miejsce strażacy zastali uszkodzone pojazdy, jeden z nich leżał na boku, wszystkie osoby biorące udział w zdarzeniu opuściły pojazdy samodzielnie - relacjonuje kpt. Jakub Sobczak z KP PSP w Kępnie. - Działania straży polegały na zabezpieczeniu miejsca zdarzenia, udzieleniu kwalifikowanej pierwszej pomocy wszystkim uczestnikom zdarzenia do czasu przybycia zespołu ratownictwa medycznego, następnie usunięto z jezdni rozlane płyny eksploatacyjne. W trakcie prowadzenia czynności ratowniczych oraz dochodzeniowych pas drogi w kierunku Sycowa był zablokowany.

/fot. OSP Turkowy/

Autor:
RED

Galeria

Komentarze

Komentarze publikuje się korzystając z narzędzia Facebooka.
Użytkownik publikuje treść komentarza na własną odpowiedzialność i jest to jego prywatna opinia. Aby zgłosić naruszenie należy kliknąć link „Zgłoś Facebookowi” przy wybranym poście. Regulamin i obowiązujące zasady korzystania z platformy Facebook dostępne pod adresem: https://www.facebook.com/policies
Właściciel i wydawca portalu tugazeta.pl nie odpowiada za treść publikowanych komentarzy.
Aby dodać komentarz musisz w pierwszej kolejności być zalogowany na portalu facebook.com
Jesteś już zalogowany ? Odśwież stronę