Zderzenie busa z pociągiem w Pieczyskach

PIECZYSKA
2022-12-16 11:51
Zderzenie busa z pociągiem w Pieczyskach

Do groźnie wyglądającego zdarzenia doszło w piątkowe przedpołudnie na przejeździe kolejowym w Pieczyskach (gmina Wieruszów). Bus wjechał pod nadjeżdżający pociąg towarowy.

Nie ma osób rannych, dlatego wszyscy mogą mówić o wielkim szczęściu. Kierowca tłumaczył się, że widział nadjeżdżający skład towarowy i hamował, jednak śliska nawierzchnia jezdni okazała się bardzo zdradliwa. Osobom podróżującym nic się nie stało. Poważnie uszkodzony został samochód, ale to chyba najmniejszy wymiar kary. 

Sprawca zdarzenia poruszał się od Pieczysk w kierunku Klatki. Pracujący na miejscu funkcjonariusze ukarali kierowcę wysokim mandatem karnym oraz punktami. Busem podróżowali mieszkańcy powiatu wieruszowskiego. 

Autor:
RED

Komentarze

Komentarze publikuje się korzystając z narzędzia Facebooka.
Użytkownik publikuje treść komentarza na własną odpowiedzialność i jest to jego prywatna opinia. Aby zgłosić naruszenie należy kliknąć link „Zgłoś Facebookowi” przy wybranym poście. Regulamin i obowiązujące zasady korzystania z platformy Facebook dostępne pod adresem: https://www.facebook.com/policies
Właściciel i wydawca portalu tugazeta.pl nie odpowiada za treść publikowanych komentarzy.
Aby dodać komentarz musisz w pierwszej kolejności być zalogowany na portalu facebook.com
Jesteś już zalogowany ? Odśwież stronę