Tugazeta

Zawody na strzelnicy w Wójcinie

Gmina Łubnice
2020-01-25 14:52

Na strzelnicy sportowej w Wójcinie przeprowadzono kolejne zawody. Tym razem rywalizacja toczyła się o nagrody sekretarz gminy Ewy Borkowskiej. 

Zawody pneumatyczne odbywały się w ramach ferii zimowych. - Są to zawody coroczne, cykliczne - przyznaje Jerzy Śmiałek, opiekun strzelnicy. - Dzisiaj akurat mamy finał tych zawodów. Uczestnicy pochodzą z kilku gmin naszego powiatu, jak i powiatu wieluńskiego czy kępińskiego. Mamy dużą grupę z Galewic, Skomlina, Czastar, Byczyny, Łubnic. Finał jest bogaty. 

Strzelnica w Wójcinie nie narzeka na brak zainteresowania. Miejsce to jest regularnie udoskonalane. - Przystosowujemy ją do warunków Polskiego Związku Strzelectwa Sportowego, sądzimy, że im więcej mamy członków, tym bardziej się to rozrasta. Zjeżdżają tutaj strzelcy z Zielonej Góry, Wrocławia i ościennych województw - dodał Śmiałek. 

Komentarze

Komentarze publikuje się korzystając z narzędzia Facebooka.
Użytkownik publikuje treść komentarza na własną odpowiedzialność i jest to jego prywatna opinia. Aby zgłosić naruszenie należy kliknąć link „Zgłoś Facebookowi” przy wybranym poście. Regulamin i obowiązujące zasady korzystania z platformy Facebook dostępne pod adresem: https://www.facebook.com/policies
Właściciel i wydawca portalu tugazeta.pl nie odpowiada za treść publikowanych komentarzy.
Aby dodać komentarz musisz w pierwszej kolejności być zalogowany na portalu facebook.com
Jesteś już zalogowany ? Odśwież stronę