Tugazeta

Zatrzymany z narkotykami w gminie Łubnice

Policja prowadzi postępowanie w sprawie 20-latka
2022-01-24 10:40

Wnikliwe ustalenia wieruszowskich kryminalnych doprowadziły do zatrzymania mężczyzny podejrzanego o posiadanie narkotyków. Mieszkaniec powiatu wieruszowskiego usłyszał już zarzut w tej sprawie. Za takie przestępstwo grozi kara do 3 lat pozbawienia wolności.

Wieruszowscy kryminalni systematycznie prowadzą działania wymierzone w przestępczość narkotykową na terenie powiatu. 21 stycznia 2022 roku ustalenia doprowadziły policjantów do jednej z posesji w gminie Łubnice. - Funkcjonariusze podejrzewali, że na terenie wytypowanej posesji przebywa osoba posiadająca narkotyki. Podczas prowadzonej obserwacji, kryminalni wylegitymowali 20–letniego mieszkańca powiatu wieruszowskiego. Przy mężczyźnie policjanci odnaleźli susz marihuany oraz tabletki ecstasy. W tej sytuacji podejrzewany został zatrzymany i usłyszał już zarzut posiadania środków odurzających - relacjonuje asp. sztab. Damian Pawlak z KPP w Wieruszowie. - Za takie przestępstwo, grozi kara do 3 lat pozbawienia wolności. Policjanci pod nadzorem prokuratora prowadzą postępowanie przygotowawcze w tej sprawie.
 

Galeria

Komentarze

Komentarze publikuje się korzystając z narzędzia Facebooka.
Użytkownik publikuje treść komentarza na własną odpowiedzialność i jest to jego prywatna opinia. Aby zgłosić naruszenie należy kliknąć link „Zgłoś Facebookowi” przy wybranym poście. Regulamin i obowiązujące zasady korzystania z platformy Facebook dostępne pod adresem: https://www.facebook.com/policies
Właściciel i wydawca portalu tugazeta.pl nie odpowiada za treść publikowanych komentarzy.
Aby dodać komentarz musisz w pierwszej kolejności być zalogowany na portalu facebook.com
Jesteś już zalogowany ? Odśwież stronę