Zatrzymano nietrzeźwego policjanta

GALEWICE
2021-12-12 14:05

9 grudnia dyżurny wieruszowskiej komendy Policji został poinformowany o nietrzeźwym kierującym. Okazał się nim funkcjonariusz miejscowej Komendy. 

Skierowani do Galewic policjanci przed godziną 9.00, zatrzymali do kontroli drogowej audi. Pojazdem kierował 37-letni funkcjonariusz z wieruszowskiej komendy policji, który przebywał na długoterminowym zwolnieniu lekarskim i był nietrzeźwy. - W tej sytuacji policjanci doprowadzili zatrzymanego do prokuratury. Mężczyzna odpowie przed sądem za kierowanie samochodem w stanie nietrzeźwości - relacjonuje asp. sztab. Damian Pawlak z KPP w Wieruszowie. - Ponadto wobec funkcjonariusza zostało wszczęte postępowanie dyscyplinarne w celu zwolnienia ze służby. 

Galeria

Komentarze

Komentarze publikuje się korzystając z narzędzia Facebooka.
Użytkownik publikuje treść komentarza na własną odpowiedzialność i jest to jego prywatna opinia. Aby zgłosić naruszenie należy kliknąć link „Zgłoś Facebookowi” przy wybranym poście. Regulamin i obowiązujące zasady korzystania z platformy Facebook dostępne pod adresem: https://www.facebook.com/policies
Właściciel i wydawca portalu tugazeta.pl nie odpowiada za treść publikowanych komentarzy.
Aby dodać komentarz musisz w pierwszej kolejności być zalogowany na portalu facebook.com
Jesteś już zalogowany ? Odśwież stronę