Tugazeta

Zatrzymani z narkotykami

Wieruszów - Kępno - Bralin
2022-01-17 10:46

W ostatnich dniach funkcjonariusze Komendy Powiatowej Policji w Kępnie zatrzymali dwóch mężczyzn, którzy posiadali przy sobie narkotyki.

13 stycznia przed godziną 18.00 w Kępnie, funkcjonariusze Ogniwa Patrolowo-Interwencyjnego zatrzymali 18–letniego mieszkańca Bralina, który posiadał przy sobie środki zabronione w postaci 9 sztuk tabletek „extasy”. W tym samym dniu kilka minut przed godziną 22.00 w Kępnie na ulicy Solidarności, policjanci Zespołu ds. Nieletnich wspólnie z funkcjonariuszami Wydziału Kryminalnego Komendy Powiatowej Policji w Kępnie zatrzymali 18–latka z powiatu Wieruszowskiego, który posiadał przy sobie dwa woreczki foliowe z zawartością białego proszku o łącznej wadze prawie 8 gramów.

Mężczyźni zostali zatrzymani i osadzeni w pomieszczeniach dla osób zatrzymanych. Postępowanie w tych sprawach prowadzi Komenda Powiatowa Policji w Kępnie.

Galeria

Komentarze

Komentarze publikuje się korzystając z narzędzia Facebooka.
Użytkownik publikuje treść komentarza na własną odpowiedzialność i jest to jego prywatna opinia. Aby zgłosić naruszenie należy kliknąć link „Zgłoś Facebookowi” przy wybranym poście. Regulamin i obowiązujące zasady korzystania z platformy Facebook dostępne pod adresem: https://www.facebook.com/policies
Właściciel i wydawca portalu tugazeta.pl nie odpowiada za treść publikowanych komentarzy.
Aby dodać komentarz musisz w pierwszej kolejności być zalogowany na portalu facebook.com
Jesteś już zalogowany ? Odśwież stronę