Zaproszenie na spotkanie

SOKOLNIKI
2017-10-02 13:48
Nieformalna, lokalna grupa inicjatywna „Dla Młodych” i Biblioteka Publiczna Gminy Sokolniki serdecznie zapraszają młodych czytelników i wszystkich zainteresowanych na spotkanie autorskie z Michałem Rusinkiem, które odbędzie się 5 października 2017 r. o godz. 12.00 w Bibliotece Publicznej Gminy Sokolniki (budynek GOKSiT).
 
Michał Rusinek – wieloletni sekretarz Pani Wisławy Szymborskiej, obecnie szef Fundacji Noblistki, autor książek dla dzieci i dorosłych. Zdarza mu się – jak sam mówi – pisać wierszyki i teksty piosenek.
 
Spotkanie dofinansowane ze środków zadania „Grant na lepszy start 2017” współfinansowanego ze środków Programu Funduszu Inicjatyw Obywatelskich realizowanego przez Ministerstwo Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej oraz Gminę Sokolniki.
 
BPGS
 

Galeria

Komentarze

Komentarze publikuje się korzystając z narzędzia Facebooka.
Użytkownik publikuje treść komentarza na własną odpowiedzialność i jest to jego prywatna opinia. Aby zgłosić naruszenie należy kliknąć link „Zgłoś Facebookowi” przy wybranym poście. Regulamin i obowiązujące zasady korzystania z platformy Facebook dostępne pod adresem: https://www.facebook.com/policies
Właściciel i wydawca portalu tugazeta.pl nie odpowiada za treść publikowanych komentarzy.
Aby dodać komentarz musisz w pierwszej kolejności być zalogowany na portalu facebook.com
Jesteś już zalogowany ? Odśwież stronę