Zapisy na Czastarską Piątkę otwarte!

ZAPROSZENIE
2023-05-23 19:29
Zapisy na Czastarską Piątkę otwarte!

ZAPISY NA BIEGI ULICZNE „VIII CZASTARSKA PIĄTKA”- OTWARTE!!!

Towarzystwo Przyjaciół Czastar zaprasza serdecznie wszystkich na ósmą edycję biegów ulicznych w Czastarach „VIII Czastarska Piątka”.

Zawody odbędą się w sobotę 5 sierpnia 2023 roku w Czastarach w trakcie dwudniowego festynu z okazji „ XXXI Dni Czastar 05-06 sierpnia 2023”.

Współorganizatorami biegu są: Gmina Czastary, Powiat Wieruszowski, Gminny Ośrodek Kultury w Czastarach, Ochotnicza Straż Pożarna w Czastarach i Gminny Klub Sportowy Czastary.

W roku 2022 w „Czastarskiej Piątce” wystartowało 117 zawodników z całej Polski. Mamy nadzieję, że w tym roku frekwencja będzie wyższa. Rekord padł przed pandemią w roku 2019, gdy 5km w Czastarach przebiegło 172 biegaczy.

Wzorem lat ubiegłych firma ULTIMASPORT zapewni elektroniczny pomiar czasu ze zwrotnymi chipami, a organizatorzy zapewniają wszystkim, którzy ukończą bieg, pamiątkowy medal.

W biegu głównym będą dodatkowo przeprowadzone klasyfikacje dla kobiet (K40, K50) i mężczyzn (M40, M50). Również mieszkańcy gminy Czastary będą rywalizować w dodatkowych kategoriach dla kobiet i mężczyzn.

Zapisy możliwe tylko do 3 sierpnia na stronie internetowej:

https://formularz.ultimasport.pl/122


Wpisowe do biegu głównego wynosi:

40zł – opłata do 30 czerwca 2023,

50zł – opłata od 1 lipca do 3 sierpnia 2023,

60zł - w dniu zawodów w biurze zawodów, pod warunkiem, że nie zostanie wyczerpany limit, jaki wprowadzili organizatorzy – 200 osób.

Więcej informacji będzie się stopniowo pojawiało na stronie internetowej:

www.czastary.pl oraz na www.facebook.com/TowarzystwoPrzyjaciolCzastar

Zapraszamy i zachęcamy wszystkich serdecznie do udziału i kibicowania!!!

Towarzystwo Przyjaciół Czastar

Autor:
RED

Galeria

Komentarze

Komentarze publikuje się korzystając z narzędzia Facebooka.
Użytkownik publikuje treść komentarza na własną odpowiedzialność i jest to jego prywatna opinia. Aby zgłosić naruszenie należy kliknąć link „Zgłoś Facebookowi” przy wybranym poście. Regulamin i obowiązujące zasady korzystania z platformy Facebook dostępne pod adresem: https://www.facebook.com/policies
Właściciel i wydawca portalu tugazeta.pl nie odpowiada za treść publikowanych komentarzy.
Aby dodać komentarz musisz w pierwszej kolejności być zalogowany na portalu facebook.com
Jesteś już zalogowany ? Odśwież stronę