Tugazeta

Żaneta Dulska policjantką z sąsiedztwa

Nowy serial z udziałem naszej mieszkanki
2022-02-16 20:45

W drugiej połowie marca 2022 roku planowana jest premiera nowego serialu dokumentalnego „Policjanci z sąsiedztwa” w Telewizji WP. Jest to pierwszy format, który pokazuje nie tylko pracę policjantów podczas służby, ale też kulisy ich życia prywatnego.

W kolejnych odcinkach programu będziemy mogli oglądać Żanetę Dulską, mieszkankę naszego regionu, która od niedawna pełni służbę w Policji, a od kilku lat jest również radną w gminie Galewice. 

„Policjanci z sąsiedztwa” to serial dokumentalny przedstawiający z bliska pracę policji z całej Polski. Skupia się jednak przede wszystkim na mniejszych miastach a nawet wsiach, pokazując przebieg interwencji przez pryzmat lokalnych problemów i relacji społecznych. Pierwszy raz w historii, na oczach widzów, formalna i profesjonalna strona policji zderzy się z nieoczywistymi i nietypowymi sytuacjami spotykanymi w większości polskich miast i wsi. Zobaczymy funkcjonariuszy, jakich nie znamy z filmów czy seriali. Mierzących się z lokalnymi problemami, począwszy od drobnych interwencji i kontroli, poprzez lokalne spory, kończąc na pościgach i gonitwach. „Policjanci z sąsiedztwa” dobrze znają swoje miasteczka i często będą interweniować u osób, które są im w jakiś sposób bliskie - nawet u własnych sąsiadów. Program pokaże prawdziwą pracę funkcjonariuszy policji oraz ich emocje, rozterki, problemy nie tylko podczas służby, ale również po jej zakończeniu.

Galeria

Komentarze

Komentarze publikuje się korzystając z narzędzia Facebooka.
Użytkownik publikuje treść komentarza na własną odpowiedzialność i jest to jego prywatna opinia. Aby zgłosić naruszenie należy kliknąć link „Zgłoś Facebookowi” przy wybranym poście. Regulamin i obowiązujące zasady korzystania z platformy Facebook dostępne pod adresem: https://www.facebook.com/policies
Właściciel i wydawca portalu tugazeta.pl nie odpowiada za treść publikowanych komentarzy.
Aby dodać komentarz musisz w pierwszej kolejności być zalogowany na portalu facebook.com
Jesteś już zalogowany ? Odśwież stronę