Zakończenie projektu z WDK

Niezwykle zwykłe dzieci
2022-04-20 08:13

W marcu zakończyliśmy projekt sfinansowany przez Fundację PZU, przy współpracy Fundacji Młodzi Propagują Sztukę „Niezwykle zwykłe dzieci”.

W naszym projekcie młodzi propagowali sztukę dosłownie. Zaprosiliśmy dzieci do odtwarzania kierunków uczelni artystycznych, próbowania nowych rzeczy jak rzeźba, ceramika, różne techniki malarskie czy teatr. W efekcie przez 6 miesięcy, 30 godzin zajęć, powstała fantastyczna kolekcja prac dziecięcych, którą możecie oglądać na korytarzu WDK.
Mali artyści w ramach projektu wyjeżdżali do miejsc ważnych zarówno kulturowo, jak i dla nich samych. Odwiedziliśmy Panoramę Racławicką, Muzeum Narodowe, zobaczyliśmy przedstawienie baletowe „Dziadek do orzechów" w Teatrze Wielkim w Łodzi, oraz byliśmy w magicznej krainie „Mandorii".

Warsztaty oraz wycieczki były sfinansowane przez Fundację PZU z projektu „Fundacja. PZU z Kulturą”.

Wieruszowski Dom Kultury

Komentarze

Komentarze publikuje się korzystając z narzędzia Facebooka.
Użytkownik publikuje treść komentarza na własną odpowiedzialność i jest to jego prywatna opinia. Aby zgłosić naruszenie należy kliknąć link „Zgłoś Facebookowi” przy wybranym poście. Regulamin i obowiązujące zasady korzystania z platformy Facebook dostępne pod adresem: https://www.facebook.com/policies
Właściciel i wydawca portalu tugazeta.pl nie odpowiada za treść publikowanych komentarzy.
Aby dodać komentarz musisz w pierwszej kolejności być zalogowany na portalu facebook.com
Jesteś już zalogowany ? Odśwież stronę