Tugazeta

Zaginęła obywatelka Ukrainy przebywająca w naszym regionie

Powiat Ostrzeszowski
2022-09-21 15:32
Zaginęła obywatelka Ukrainy przebywająca w naszym regionie

Wydział Kryminalny Komendy Powiatowej Policji w Ostrzeszowie prowadzi czynności w sprawie zaginięcia obywatelki Ukrainy:

OLEKSIIENKO MARYNA

ur. 01-05-1992 r.

ost. zam. 63-500 Olszyna 31

Kobieta ostatni raz widziana w czwartek 15.09.2022 roku około godziny 12:00 w miejscowości Olszyna, przez matkę zgłaszającego, która odwiozła zaginioną i pozostawiła w jej miejscu zamieszkania, udając się następnie po syna zaginionej celem odebrania go ze szkoły. Tego samego dnia w godzinach popołudniowych kobieta wyszła z miejsca zamieszkania, nie informując nikogo dokąd się udaje i do chwili obecnej nie powróciła oraz nie nawiązała kontaktu z rodziną.

Ktokolwiek widział kobietę lub posiada informacje gdzie może przebywać, proszony jest o kontakt z Komendą Powiatową Policji w Ostrzeszowie pod numerem 47 77 57 200 lub pod numer alrmowy 112.

Autor:
RED

Komentarze

Komentarze publikuje się korzystając z narzędzia Facebooka.
Użytkownik publikuje treść komentarza na własną odpowiedzialność i jest to jego prywatna opinia. Aby zgłosić naruszenie należy kliknąć link „Zgłoś Facebookowi” przy wybranym poście. Regulamin i obowiązujące zasady korzystania z platformy Facebook dostępne pod adresem: https://www.facebook.com/policies
Właściciel i wydawca portalu tugazeta.pl nie odpowiada za treść publikowanych komentarzy.
Aby dodać komentarz musisz w pierwszej kolejności być zalogowany na portalu facebook.com
Jesteś już zalogowany ? Odśwież stronę