Tugazeta

Zaginęła mieszkanka Siemianic

Policja prosi o pomoc
2022-07-04 06:44
Zaginęła mieszkanka Siemianic

Komenda Powiatowa Policji w Kępnie prowadzi poszukiwania za zaginioną 71-letnią mieszkanką Siemianic. Wszystkie osoby, które widziały kobietę lub posiadają informacje na temat miejsca jej przebywania proszone są o kontakt z kępińską komendą.

71-letnia Kazimiera N. (zam. Siemianice) widziana była po raz ostatni w dniu 02.07.2022 w godzinach porannych w Siemianicach na ulicy Żabiej. Kobieta wyszła z domu i do chwili obecnej nie powróciła jak i nie nawiązała kontaktu z rodziną. Kobieta ubrana była najprawdopodobniej w jasną sukienkę i może poruszać się na rowerze jasnego koloru.

Wszystkie osoby, które posiadają informację o miejscu pobytu kobiety, bądź widziały 71-latkę proszone są o kontakt z Komendą Powiatową Policji w Kępnie pod numerem  477756200 lub 211.

Autor:
RED

Galeria

Komentarze

Komentarze publikuje się korzystając z narzędzia Facebooka.
Użytkownik publikuje treść komentarza na własną odpowiedzialność i jest to jego prywatna opinia. Aby zgłosić naruszenie należy kliknąć link „Zgłoś Facebookowi” przy wybranym poście. Regulamin i obowiązujące zasady korzystania z platformy Facebook dostępne pod adresem: https://www.facebook.com/policies
Właściciel i wydawca portalu tugazeta.pl nie odpowiada za treść publikowanych komentarzy.
Aby dodać komentarz musisz w pierwszej kolejności być zalogowany na portalu facebook.com
Jesteś już zalogowany ? Odśwież stronę