Zaginął Kamil Kostrzewa

Kolejne poszukiwania w regionie!
2022-04-23 10:36

Funkcjonariusze z Komendy Powiatowej Policji w Wieluniu poszukują zaginionego 21- letniego Kamila Kostrzewy.

Mężczyzna 22 kwietnia 2022 roku wyszedł z domu i do chwili obecnej nie powrócił  do miejsca zamieszkania, ani też nie kontaktował się z rodziną. Zaniepokojeni bliscy zgłosili  zaginięcie mężczyzny.

Kamil Kostrzewa
ur. 16 marzec 2001 roku
zam. 98-310 Łagiewniki
 
Rysopis: wzrost około 170 cm, szczupłej budowy ciała, włosy krótkie, blond. Oczy koloru  niebieskiego, uszy odstające, nos średni, posiadał tatuaże na plecach i klatce piersiowej. W chwili zaginięcia ubrany był w czarną kurtkę z kapturem spodnie jeansowe koloru niebieskiego  oraz  niebieskie buty sportowe .
Wszystkie osoby posiadające informacje, które mogą przyczynić się do odnalezienia  mężczyzny lub ustalenia jego miejsca pobytu, prosimy o kontakt z Dyżurnym Komendy Powiatowej Policji w Wieluniu  pod nr 47 845 5211  lub  47 845 5210, kom. 723 694 587,  lub alarmowym 112.

st. asp. Katarzyna Grela

Galeria

Komentarze

Komentarze publikuje się korzystając z narzędzia Facebooka.
Użytkownik publikuje treść komentarza na własną odpowiedzialność i jest to jego prywatna opinia. Aby zgłosić naruszenie należy kliknąć link „Zgłoś Facebookowi” przy wybranym poście. Regulamin i obowiązujące zasady korzystania z platformy Facebook dostępne pod adresem: https://www.facebook.com/policies
Właściciel i wydawca portalu tugazeta.pl nie odpowiada za treść publikowanych komentarzy.
Aby dodać komentarz musisz w pierwszej kolejności być zalogowany na portalu facebook.com
Jesteś już zalogowany ? Odśwież stronę