Tugazeta

Zabawa karnawałowa w Szkole nr 3

WIERUSZÓW
2018-01-25 10:38
Karnawał to czas radości i rozrywki. Zarówno  młodsi, jak i starsi, bardzo chętnie spędzają ten okres w gronie przyjaciół i znajomych, by z nimi tańczyć i świetnie się bawić.  Doskonałą okazją do tego była zabawa choinkowa, która w Szkole Podstawowej nr 3 im. Jana Pawła II  odbyła się w środę, 24 stycznia.
 
Na imprezę z wielką niecierpliwością oczekiwali wszyscy uczniowie, zwłaszcza najmłodsi, którzy przygotowali ciekawe kostiumy karnawałowe. Wśród radosnych i rozbieganych maluchów można było znaleźć barwne motyle, dobre wróżki, urzekające księżniczki. Nie zabrakło też odważnych policjantów, żołnierzy a nawet chirurga. Wielką atrakcją okazały się konkursy, których tego dnia nie mogło zabraknąć. 
 
Dzięki Radzie Rodziców uczniowie mogli się posilić i ugasić pragnienie, by zregenerować siły i dalej szaleć na parkiecie.

Komentarze

Komentarze publikuje się korzystając z narzędzia Facebooka.
Użytkownik publikuje treść komentarza na własną odpowiedzialność i jest to jego prywatna opinia. Aby zgłosić naruszenie należy kliknąć link „Zgłoś Facebookowi” przy wybranym poście. Regulamin i obowiązujące zasady korzystania z platformy Facebook dostępne pod adresem: https://www.facebook.com/policies
Właściciel i wydawca portalu tugazeta.pl nie odpowiada za treść publikowanych komentarzy.
Aby dodać komentarz musisz w pierwszej kolejności być zalogowany na portalu facebook.com
Jesteś już zalogowany ? Odśwież stronę