Za duży gaz na... gaz

REGION
2023-03-16 14:05
Za duży gaz na... gaz

W ręce mikstackich policjantów wpadł 29-letni mężczyzna, który 7 marca uderzył mercedesem sprinterem w przydrożną rozdzielnię gazu przy ul. Słowackiego w Mikstacie.

Komenda Powaitowa Policji w Ostrzeszowie została powiadomiona o uszkodzeniu przydrożnej rozdzielni gazu przy ul. Słowackiego w Mikstacie, do którego doszło najprawdopodobniej wskutek zdarzenia drogowego.

W toku podjętych czynności policjanci z mikstackiego posterunku ustalili, że jadący z nadmierną prędkością pojazd wpadł w poślizg, a następnie uderzył w rozdzielnię gazu. Kierowca szybko oddalił się z miejsca zdarzenia myśląc, że nie poniesie konsekwencji. Jednak dzięki zaangażowaniu funkcjonariuszy oraz  mieszkańców „namierzono” uciekiniera, którym okazał się 29-letni obywatel Rumunii, zamieszkujący na terenie Mikstatu. 

Sprawcę wykroczenia ukarano mandatem karnym w wysokości 300 zł.

Autor:
RED

Galeria

Komentarze

Komentarze publikuje się korzystając z narzędzia Facebooka.
Użytkownik publikuje treść komentarza na własną odpowiedzialność i jest to jego prywatna opinia. Aby zgłosić naruszenie należy kliknąć link „Zgłoś Facebookowi” przy wybranym poście. Regulamin i obowiązujące zasady korzystania z platformy Facebook dostępne pod adresem: https://www.facebook.com/policies
Właściciel i wydawca portalu tugazeta.pl nie odpowiada za treść publikowanych komentarzy.
Aby dodać komentarz musisz w pierwszej kolejności być zalogowany na portalu facebook.com
Jesteś już zalogowany ? Odśwież stronę