Tugazeta

Z Wieruszowa na Diamentową Ligę. Nieodpłatny wyjazd

Zaproszenie
2022-08-04 14:55
Z Wieruszowa na Diamentową Ligę. Nieodpłatny wyjazd

W sobotę 6 sierpnia na Stadionie Śląskim w Chorzowie odbędzie się Memoriał Kamili Skolimowskiej, który w tym roku po raz pierwszy będzie także mityngiem zaliczanym do Diamentowej Ligi.

Oznacza to, że na zawodach zagoszczą najlepsi lekkoatleci z całego świata, wśród których nie zabraknie kilkudziesięciu medalistów ostatnich Lekkoatletycznych Mistrzostw Świata w Eugene.

Towarzyszyć mu będzie również Piknik Integracyjny dla rodzin.

W związku z tym wydarzeniem Klub Sportowy UMLKS START wraz z Gminą Wieruszów i GOSiT Wieruszów, organizują wyjazd na wyżej wymienione zawody. Wstęp na zawody jest bezpłatny natomiast koszty przejazdu pokrywa Gmina Wieruszów.

Na chwile obecną dysponujemy jeszcze wolnymi miejscami, i zapraszamy do uczestnictwa w wyjeździe, ilość miejsc ograniczona.

Wyjazd w dniu 06.08.2022r o godzinie 9:00 ze stadionu GOSiT w Wieruszowie.

Zgłoszenia pod numerem telefonu 606898363

 

UMLKS START

Autor:
RED

Komentarze

Komentarze publikuje się korzystając z narzędzia Facebooka.
Użytkownik publikuje treść komentarza na własną odpowiedzialność i jest to jego prywatna opinia. Aby zgłosić naruszenie należy kliknąć link „Zgłoś Facebookowi” przy wybranym poście. Regulamin i obowiązujące zasady korzystania z platformy Facebook dostępne pod adresem: https://www.facebook.com/policies
Właściciel i wydawca portalu tugazeta.pl nie odpowiada za treść publikowanych komentarzy.
Aby dodać komentarz musisz w pierwszej kolejności być zalogowany na portalu facebook.com
Jesteś już zalogowany ? Odśwież stronę