Tugazeta

Z książką na walizkach w Wójcinie

Relacja biblioteki
2018-05-11 18:42
Po raz szósty odbyło się w bibliotece w Wójcinie spotkanie autorskie w ramach akcji „Z książką na walizkach”, której celem jest promowanie czytelnictwa wśród dzieci i młodzieży. Organizatorem Łódzkich Spotkań Pisarzy z Młodymi Czytelnikami jest Wydawnictwo Literatura  z Łodzi.   
 
W piątek 11 maja 2018 roku bohaterem spotkania był Pan Paweł Wakuła, autor i ilustrator  powieści  i opowiadań historycznych z dużą dawką humoru. W imprezie czytelniczej uczestniczyli uczniowie klas IV – VI Szkoły Podstawowej w Wójcinie. Młodzież wzięła również udział w konkursie plastyczno-literackim ogłoszonym w ramach w/w akcji pt. „A to historia”. Autorzy trzech prac nagrodzeni zostali dyplomami i książkami przez Wydawnictwo Literatura, pozostałym nagrody ufundowała GBP Łubnice. Praca wykonana przez Amelię Hącel zakwalifikowała się do finału i pojechała do Wieruszowa.
 
Na finał też się wybieramy.
 
GBP Łubnice 

Komentarze

Komentarze publikuje się korzystając z narzędzia Facebooka.
Użytkownik publikuje treść komentarza na własną odpowiedzialność i jest to jego prywatna opinia. Aby zgłosić naruszenie należy kliknąć link „Zgłoś Facebookowi” przy wybranym poście. Regulamin i obowiązujące zasady korzystania z platformy Facebook dostępne pod adresem: https://www.facebook.com/policies
Właściciel i wydawca portalu tugazeta.pl nie odpowiada za treść publikowanych komentarzy.
Aby dodać komentarz musisz w pierwszej kolejności być zalogowany na portalu facebook.com
Jesteś już zalogowany ? Odśwież stronę