Wysoki mandat i 3 miesiące zakazu jazdy

WIERUSZÓW
2022-04-15 11:10

Policjanci wieruszowskiej „drogówki” zatrzymali do kontroli kierującego fordem mustangiem, który w obszarze zabudowanym przekroczył dozwoloną prędkość o 84 km/h. Mężczyzna na najbliższe trzy miesiące stracił prawo jazdy, został ukarany mandatem karnym w wysokości 2.500 tys. zł i 10 punktami karnymi.

- 14 kwietnia po 19.00 na Alei Solidarności w Wieruszowie, policjanci wieruszowskiej „drogówki” zatrzymali do kontroli forda mustanga. Pojazdem kierował 26–letni mieszkaniec powiatu wieruszowskiego, który w obszarze zabudowanym pędził aż 134 km/h - relacjonuje asp. sztab. Damian Pawlak z KPP. - W tej sytuacji funkcjonariusze ukarali pirata drogowego mandatem karnym w wysokości 2500 zł i 10 punktami karnymi. Mężczyzna na najbliższe 3 miesiące stracił także prawo jazdy. Policjanci apelują o rozwagę i stosowanie się do przepisów ruchu drogowego! Pamiętajmy że nadmierna prędkość, to najczęstsza przyczyna zdarzeń drogowych.

Galeria

Komentarze

Komentarze publikuje się korzystając z narzędzia Facebooka.
Użytkownik publikuje treść komentarza na własną odpowiedzialność i jest to jego prywatna opinia. Aby zgłosić naruszenie należy kliknąć link „Zgłoś Facebookowi” przy wybranym poście. Regulamin i obowiązujące zasady korzystania z platformy Facebook dostępne pod adresem: https://www.facebook.com/policies
Właściciel i wydawca portalu tugazeta.pl nie odpowiada za treść publikowanych komentarzy.
Aby dodać komentarz musisz w pierwszej kolejności być zalogowany na portalu facebook.com
Jesteś już zalogowany ? Odśwież stronę