Wypadek z udziałem 3 pojazdów

Powiat Wieluński
2022-02-16 08:54

Wieluńscy policjanci wyjaśniają okoliczności wypadku drogowego, w którym uczestniczyły trzy pojazdy. W wyniku zdarzenia ucierpiał 55-letni mieszkaniec powiatu wieluńskiego, który z obrażeniami ciała trafił do szpitala.

Do zdarzenia doszło 16 lutego 2022 roku na drodze krajowej nr 43 w miejscowości Pątnów.  Ze wstępnych ustaleń policjantów wynika, że kierujący samochodem ciężarowym DAF 24-latek  najechał na tył volkswagena passata, który zatrzymał się oczekując na możliwość wykonania skrętu w lewo. Siła uderzenia  spowodowała, że osobowy volkswagen przemieścił się na przeciwległy pas ruchu gdzie zderzył się z nadjeżdżającym samochodem ciężarowy scania. W wyniku tego zdarzenia  55-letni kierowca volkswagena z obrażeniami ciała trafił do szpitala. Na miejscu pracują wieluńscy śledczy ustalając dokładne przyczyny i okoliczności tego wypadku. Obecnie droga jest zablokowana, policjanci zorganizowali objazdy.

- Apelujemy do wszystkich użytkowników dróg o zachowanie szczególnej ostrożności i stosowanie się do obowiązujących przepisów. Wystarczy chwila nieuwagi i może dojść do poważnego w skutkach zdarzenia, w których poszkodowani tracą nie tylko zdrowie, ale i życie. Pamiętajmy, bezpieczeństwo na drogach zależny od nas samych - przekazuje st. asp. Katarzyna Grela z KPP w Wieluniu.

Galeria

Komentarze

Komentarze publikuje się korzystając z narzędzia Facebooka.
Użytkownik publikuje treść komentarza na własną odpowiedzialność i jest to jego prywatna opinia. Aby zgłosić naruszenie należy kliknąć link „Zgłoś Facebookowi” przy wybranym poście. Regulamin i obowiązujące zasady korzystania z platformy Facebook dostępne pod adresem: https://www.facebook.com/policies
Właściciel i wydawca portalu tugazeta.pl nie odpowiada za treść publikowanych komentarzy.
Aby dodać komentarz musisz w pierwszej kolejności być zalogowany na portalu facebook.com
Jesteś już zalogowany ? Odśwież stronę