Tugazeta

Wypadek w Siemianicach. Nie żyje młody wieruszowianin

21-latek zginął na miejscu
2022-01-12 08:09

21-letni mieszkaniec Wieruszowa poniósł śmierć podczas wypadku drogowego w Siemianicach w gminie Łęka Opatowska. Do zdarzenia doszło w środowy poranek (12.01) na DK 11.

Wypadek miał miejsce po godz. 6.00. - Z wstępnych ustaleń policjantów wynika, że kierujący 21-letni mieszkaniec Wieruszowa, podróżujący audi, z niewiadomych do tej chwili przyczyn, znalazł się na lewym pasie i uderzył czołowo w jadący z naprzeciwka samochód marki renault, którym kierowała 32-letnia mieszkanka gminy Łęka Opatowska, która podróżowała z dwójką dzieci w wieku 12 i 13 lat - relacjonuje sierż. Rafał Stramowski z KPP w Kępnie. - Następnie w samochód renault uderzył volkswagen golf, którym podróżowało dwóch mężczyzn w wieku 37 i 30 lat. W wyniku czołowego zdarzenia 21-latek z Wieruszowa, pomimo natychmiast podjętej reanimacji przez świadków a następnie przybyły Zespół Ratownictwa Medycznego, niestety zmarł na miejscu.

Okoliczności wypadku wyjaśnia na miejscu grupa dochodzeniowo-śledcza z kępińskiej Policji. Droga będzie zablokowana przez kilka godzin.

fot. KPP w Kepnie oraz KP PSP w Kępnie

Galeria

Komentarze

Komentarze publikuje się korzystając z narzędzia Facebooka.
Użytkownik publikuje treść komentarza na własną odpowiedzialność i jest to jego prywatna opinia. Aby zgłosić naruszenie należy kliknąć link „Zgłoś Facebookowi” przy wybranym poście. Regulamin i obowiązujące zasady korzystania z platformy Facebook dostępne pod adresem: https://www.facebook.com/policies
Właściciel i wydawca portalu tugazeta.pl nie odpowiada za treść publikowanych komentarzy.
Aby dodać komentarz musisz w pierwszej kolejności być zalogowany na portalu facebook.com
Jesteś już zalogowany ? Odśwież stronę