Wypadek w Prusaku. Dwie osoby poszkodowane

REGION
2023-11-20 11:32
Wypadek w Prusaku. Dwie osoby poszkodowane

Funkcjonariusze Komendy Powiatowej Policji z Wieruszowa wyjaśniają okoliczności wypadku drogowego, jaki miał miejsce w poniedziałkowe przedpołudnie w Prusaku (gmina Sokolniki) na drodze wojewódzkiej.

Jak wstępnie ustalili pracujący na miejscu funkcjonariusze, 48-letni mieszkaniec powiatu wrocławskiego, kierując samochodem osobowym marki tesla, wyjeżdżał z drogi podporządkowanej i nie ustąpił pierwszeństwa przejazdu osobowemu volkswagenowi, którym podróżowała 21-letnia mieszkanka powiatu wieruszowskiego. Siła zderzenia pojazdów była tak duża, że volkswagen został przemieszczony na przeciwległy pas ruchu i następnie uderzył w stojący pojazd ciężarowy marki man z naczepą. 56-letni mieszkaniec powiatu świdnickiego, kierujący zespołem pojazdów, zamierzał skręcić w lewo.  Obrażeń ciała doznała pasażerka z volkswagena oraz kierujący z tesli. 

Policjanci wyjaśniają dokładne okoliczności wypadku pod nadzorem Prokuratury Rejonowej w Wieluniu. 

fot. JRG w Wieruszowie 

Autor:
RED

Galeria

Komentarze

Komentarze publikuje się korzystając z narzędzia Facebooka.
Użytkownik publikuje treść komentarza na własną odpowiedzialność i jest to jego prywatna opinia. Aby zgłosić naruszenie należy kliknąć link „Zgłoś Facebookowi” przy wybranym poście. Regulamin i obowiązujące zasady korzystania z platformy Facebook dostępne pod adresem: https://www.facebook.com/policies
Właściciel i wydawca portalu tugazeta.pl nie odpowiada za treść publikowanych komentarzy.
Aby dodać komentarz musisz w pierwszej kolejności być zalogowany na portalu facebook.com
Jesteś już zalogowany ? Odśwież stronę