Tugazeta

Wypadek w Białej. Znamy szczegóły

Ranny 10-latek oraz 30-latek
2022-01-12 15:44

Śmigłowiec Lotniczego Pogotowia Ratunkowego zabrał 10-letniego chłopca do szpitala w Łodzi. 30-latek trafił do szpitala w Wieluniu. W Białej, na drodze krajowej 74, doszło do wypadku z udziałem 3 samochodów. Zdarzenie miało miejsce 12 stycznia. 

W wypadku uczestniczyły 3 pojazdy. Do zdarzenia doszło około 13.40 na drodze krajowej nr 74 w Białej Kopiec. - Jak wynika ze wstępnych ustaleń policjantów, 46-latek kierujący ciężarówką volvo uderzył w tył poprzedzającego go osobowego chevroleta, którego kierowca zatrzymał się oczekując na możliwość wykonania manewru skrętu w lewo - relacjonuje st. asp. Katarzyna Grela, rzecznik prasowy KPP w Wieluniu. - Siła uderzenia spowodowała, że osobowy chevrolet przemieścił się na przeciwległy pas ruchu, gdzie zderzył się z nadjeżdżającym samochodem ciężarowym. W wyniku zdarzenia obrażeń ciała doznały dwie osoby podróżujące chevroletem. 30-letni kierowca trafił do wieluńskiego szpitala, z kolei 10-letni pasażer przetransportowany został śmigłowcem LPR do szpitala w Łodzi. 

Droga jest zablokowana (15.30). Policjanci kierują na objazd przez Łyskornię. 

fot. Radio Ziemi Wieluńskiej 

Galeria

Komentarze

Komentarze publikuje się korzystając z narzędzia Facebooka.
Użytkownik publikuje treść komentarza na własną odpowiedzialność i jest to jego prywatna opinia. Aby zgłosić naruszenie należy kliknąć link „Zgłoś Facebookowi” przy wybranym poście. Regulamin i obowiązujące zasady korzystania z platformy Facebook dostępne pod adresem: https://www.facebook.com/policies
Właściciel i wydawca portalu tugazeta.pl nie odpowiada za treść publikowanych komentarzy.
Aby dodać komentarz musisz w pierwszej kolejności być zalogowany na portalu facebook.com
Jesteś już zalogowany ? Odśwież stronę