Wyjątkowe pożegnania i ciepłe przywitania

GALEWICE
2021-12-29 20:19

Na środowej sesji Rady Gminy w Galewicach (29.12) pożegnano odchodzące na emeryturę skarbnik Annę Kaczmarek oraz dyrektorkę Gminnego Ośrodka Kultury Irenę Janiaczyk. 

Za wieloletnią, rzetelną i sumienną pracę na rzecz miejscowego samorządu oraz mieszkańców dziękowali wójt Piotr Kołodziej oraz przewodniczący Rady Gminy Jerzy Karsznia. Z życzeniami do świeżo upieczonych emerytek pospieszyli także przedstawiciele sołtysów oraz pracowników. 

Irenę Janiaczyk w GOKu zastąpi Edyta Ścigała, zaś Annę Kaczmarek w Urzędzie Gminy Ewa Stasik. Podkreślano, że daje im się kredyt zaufania, choć już teraz widać dużo energii oraz chęci do działania. Szczególne pole do popisu ma nowa dyrektorka ośrodka kultury, która już zapowiedziała, że niebawem wraz z grupą pracowników przedstawi nowe plany i ofertę kulturalną. Pani skarbnik musi zaś pilnować, jak podkreślano, gminnego skarbca. 

Anna Kaczmarek przekazała, że w kasie na koniec roku zostaje 7 mln zł, dlatego będzie czym gospodarować, nie licząc oczywiście przychodów w 2022 r. 

Komentarze

Komentarze publikuje się korzystając z narzędzia Facebooka.
Użytkownik publikuje treść komentarza na własną odpowiedzialność i jest to jego prywatna opinia. Aby zgłosić naruszenie należy kliknąć link „Zgłoś Facebookowi” przy wybranym poście. Regulamin i obowiązujące zasady korzystania z platformy Facebook dostępne pod adresem: https://www.facebook.com/policies
Właściciel i wydawca portalu tugazeta.pl nie odpowiada za treść publikowanych komentarzy.
Aby dodać komentarz musisz w pierwszej kolejności być zalogowany na portalu facebook.com
Jesteś już zalogowany ? Odśwież stronę