Tugazeta

Wszystko dla osieroconych dzieci

Wieruszów, Łęka Opatowska, Sokolniki, Wyszanów
2022-03-08 21:22

WIERUSZÓW:

Mieszkańcy gmin: Wieruszów, Sokolniki i Łęka Opatowska jak zwykle nieprawdopodobnie  zareagowali na apel dotyczący zbiórki, tym razem dla osieroconych, małych uchodźców z Ukrainy. Dzieci, dzięki otwartości wielu osób, dostaną na początek najbardziej potrzebne rzeczy. Fundacja HAPPY KIDS skierowała je do Ustki i tamtejszego ośrodka. Najmłodsze z "dzieci wojny" ma dopiero 10... dni.

WYSZANÓW

Tu jak zwykle nie trzeba było nikogo prosić. Wystarczyło hasło: "dla dzieci". Znakomici i nieocenieni mieszkańcy Wyszanowa, Lubczyny, Wieruszowa i ich znajomi oraz przyjaciele, ruszyli do remontów i adaptacji pomieszczeń po byłej restauracji Piotra Karbowskiego w Wyszanowie. Wszystko dla sierot z Ukrainy, które są ewakuowane z terenów dotkniętych grozą wojny. Akcji patronuje fundacja HAPPY KIDS, która lokuje dzieciaki na terenie całej Polski. DZIĘKUJEMY.
Fundacja Happy Kids

fot. gmina Wieruszów 

Komentarze

Komentarze publikuje się korzystając z narzędzia Facebooka.
Użytkownik publikuje treść komentarza na własną odpowiedzialność i jest to jego prywatna opinia. Aby zgłosić naruszenie należy kliknąć link „Zgłoś Facebookowi” przy wybranym poście. Regulamin i obowiązujące zasady korzystania z platformy Facebook dostępne pod adresem: https://www.facebook.com/policies
Właściciel i wydawca portalu tugazeta.pl nie odpowiada za treść publikowanych komentarzy.
Aby dodać komentarz musisz w pierwszej kolejności być zalogowany na portalu facebook.com
Jesteś już zalogowany ? Odśwież stronę