Tugazeta

Wrócili z brązowymi medalami

Mistrzostwa Polski Seniorów w Kickboxingu
2017-09-21 07:40
W dniach 15-17.09.2017 w Włoszakowicach (woj. Wielkopolskie) odbyły się Mistrzostwa Polski Seniorów w Kick Boxingu light contact, będących również eliminacjami do Mistrzostw Świata (które to odbędą się w Budapeszcie). 
 
Klub Sportowy Husaria Wieruszów reprezentowali seniorzy: Marcin Bartnik, Witold Aleksandrowicz oraz w kategorii „weteran” Jacek Piwowar - z Sekcji Kickboxingu. Pierwszy dzień zmagań eliminacyjnych przebiegł bardzo pozytywnie dla naszych seniorów, dając im awans do półfinału. "Nasz weteran” po zaciętej walce musiał, niestety, uznać wyższość przeciwnika. 
 
Marcin Bartnik w półfinałach trafił na Rafała Gąszczaka (XGSW Zielona Góra) - wielokrotnego Mistrza Polski w rywalizacji amatorskiej oraz posiadacza pasa zawodowego Mistrza Polski w Kick Boxingu. Marcin po przewalczeniu pełnych 3 rund - przegrał na punkty.
Witek walkę półfinałową stoczył z Szymonem Dwornikowskim (LZS Poprawa Siedlików). Walka prowadzona w dużym tempie, z dużymi emocjami, gdzie przewaga punktowa przechodziła z rak do rąk. Sędziowie walkę ostatecznie wypunktowali na korzyść przeciwnika Witka. Walka Witka pozostawiła duży niedosyt - byliśmy blisko finału - co jest ogromną motywacją na dalszą część sezonu, gdzie w planach mamy między innymi start w Pucharze Europy.
 
Za nami kolejne doświadczenie na zawodach rangi Mistrzostw Polski, gdzie nasi zawodnicy stają na podium po walkach z czołówką krajową.  KS Husaria wraca z Mistrzostw Polski Seniorów z dwoma brązowymi medalami !!! NOWY SEZON STARTÓW 2017/2018 OTWARTY .
 
Zrealizowano ze środków Miasta i Gminy Wieruszów w ramach projektu: "TAM, GDZIE NIE MA SIŁY, NIE MA WALKI".

Komentarze

Komentarze publikuje się korzystając z narzędzia Facebooka.
Użytkownik publikuje treść komentarza na własną odpowiedzialność i jest to jego prywatna opinia. Aby zgłosić naruszenie należy kliknąć link „Zgłoś Facebookowi” przy wybranym poście. Regulamin i obowiązujące zasady korzystania z platformy Facebook dostępne pod adresem: https://www.facebook.com/policies
Właściciel i wydawca portalu tugazeta.pl nie odpowiada za treść publikowanych komentarzy.
Aby dodać komentarz musisz w pierwszej kolejności być zalogowany na portalu facebook.com
Jesteś już zalogowany ? Odśwież stronę