Tugazeta

Wpadli na Rynku w Wieruszowie

Problemy 19-latki i 29-latka
2022-03-09 08:54

Policjanci z wieruszowskiej „drogówki” zatrzymali kobietę, która w samochodzie przewoziła środki odurzające. Za posiadanie narkotyków, grozi kara do 3 lat pozbawienia wolności. Kierujący pojazdem również z problemami. 

6 marca przed 21.00 na ulicy Rynek w Wieruszowie, policjanci „drogówki” zatrzymali do kontroli hondę civic. Funkcjonariusze podejrzewali, że osoby podróżujące tym pojazdem, mogą przewozić substancje odurzające. W trakcie tej kontroli, 19-letnia pasażerka pojazdu nerwowo się zachowywała, co dodatkowo wzbudziło podejrzenia mundurowych. - Podczas przeszukania hondy, w pudełku po papierosach należącym do 19–latki, policjanci znaleźli środki odurzające. Już wstępne badania zabezpieczonych substancji wskazały, że to amfetamina i marihuana. Łącznie funkcjonariusze zabezpieczyli kilka gramów tych narkotyków. W tej sytuacji kobieta została zatrzymana i usłyszała już zarzut posiadania środków odurzających - przekazał asp. sztab. Damian Pawlak z KPP.

Policjanci pod nadzorem prokuratora prowadzą postępowanie przygotowawcze w tej sprawie. Kierującego pojazdem 29-latka, policjanci ukarali mandatem karnym, za brak dodatkowego wyposażenia hondy oraz zatrzymali dowód rejestracyjny za niesprawność techniczną pojazdu.

Galeria

Komentarze

Komentarze publikuje się korzystając z narzędzia Facebooka.
Użytkownik publikuje treść komentarza na własną odpowiedzialność i jest to jego prywatna opinia. Aby zgłosić naruszenie należy kliknąć link „Zgłoś Facebookowi” przy wybranym poście. Regulamin i obowiązujące zasady korzystania z platformy Facebook dostępne pod adresem: https://www.facebook.com/policies
Właściciel i wydawca portalu tugazeta.pl nie odpowiada za treść publikowanych komentarzy.
Aby dodać komentarz musisz w pierwszej kolejności być zalogowany na portalu facebook.com
Jesteś już zalogowany ? Odśwież stronę