Tugazeta

Wolontariusze Liceum w akcji

WIERUSZÓW
2022-09-21 11:09
Wolontariusze Liceum w akcji

We wtorek 20 września, wolontariusze z LO udali się do Samorządowego Przedszkola nr 1 im. K Bezena, aby wspólnie ze swoimi młodszymi kolegami i koleżankami świętować "Dzień Przedszkolaka". Święto to zostało ustanowione w 2013 roku z inicjatywy Rzecznika Praw Dziecka, aby zwrócić uwagę na rolę edukacji przedszkolnej w rozwoju i edukacji dzieci. Efektywnie spędzony czas, wypełniony ciekawymi zabawami, okazał się dniem pełnym wrażeń.

Udział wolontariuszy w Dniu Przedszkolaka jest kontynuacją współpracy z przedszkolem realizowaną w ramach innowacji pedagogicznej, w której bierze udział młodzież „Kopernika”. Podjęta współpraca daje uczniom możliwość rozwoju różnorodnych umiejętności i zainteresowań, uczniowie zgłębiają tajniki pracy opiekuńczej oraz wychowania i pracy z dziećmi.

/LO/

Autor:
RED

Komentarze

Komentarze publikuje się korzystając z narzędzia Facebooka.
Użytkownik publikuje treść komentarza na własną odpowiedzialność i jest to jego prywatna opinia. Aby zgłosić naruszenie należy kliknąć link „Zgłoś Facebookowi” przy wybranym poście. Regulamin i obowiązujące zasady korzystania z platformy Facebook dostępne pod adresem: https://www.facebook.com/policies
Właściciel i wydawca portalu tugazeta.pl nie odpowiada za treść publikowanych komentarzy.
Aby dodać komentarz musisz w pierwszej kolejności być zalogowany na portalu facebook.com
Jesteś już zalogowany ? Odśwież stronę