Wolna Grupa Malarska zaprasza na wernisaż

WIERUSZÓW
2021-11-25 21:08

Wernisaż wystawy "Zakątek Różności" odbędzie się w piątek (26.11) o godz. 18.00 w Miejsko-Gminnej Bibliotece Publicznej w Wieruszowie. 

Na wydarzenie zaprasza Wolna Grupa Malarska, która zawiązała się w 2016 r. pod auspicjami Wieruszowskiego Domu Kultury. Tworzą ją malarze pasjonaci, którzy swój wolny czas poświęcają sztuce. Mowa o Agnieszce Glac, Annie Winkowskiej - Błeszyńskiej, Elżbiecie Jasińskiej (pseud. art. Rozanka) oraz Waldemarze Słowikowskim. 

Członkowie grupy biorą udział w plenerach malarskich, organizują wystawy, angażują dzieci i młodzież do twórczej pracy. Swój kunszt pogłębiają oglądając dzieła mistrzów w oryginałach, odwiedzając liczne galerie i muzea w Polsce oraz w Europie. Często też biorą udział w warsztatach oraz projektach, doskonaląc swoje umiejętności. 

Galeria

Komentarze

Komentarze publikuje się korzystając z narzędzia Facebooka.
Użytkownik publikuje treść komentarza na własną odpowiedzialność i jest to jego prywatna opinia. Aby zgłosić naruszenie należy kliknąć link „Zgłoś Facebookowi” przy wybranym poście. Regulamin i obowiązujące zasady korzystania z platformy Facebook dostępne pod adresem: https://www.facebook.com/policies
Właściciel i wydawca portalu tugazeta.pl nie odpowiada za treść publikowanych komentarzy.
Aby dodać komentarz musisz w pierwszej kolejności być zalogowany na portalu facebook.com
Jesteś już zalogowany ? Odśwież stronę