Tugazeta

Wójt gminy Sokolniki wydał ostrzeżenie

REGION
2022-05-12 13:06
Wójt gminy Sokolniki wydał ostrzeżenie

W związku z zaistniałymi sytuacjami, jakie miały miejsca w ostatnim czasie na terenie naszej Gminy, informuję, że nikt z ramienia gminy Sokolniki nie został oddelegowany w teren, aby pomagać mieszkańcom w wypełnianiu deklaracji dotyczących źródeł ciepła i źródeł spalania paliw! Nikt też nie został zobowiązany do sprawdzania kominów, pieców, czy też przeprowadzania rozmów na temat możliwości montowania instalacji paneli fotowoltaicznych.

W związku z powyższym APELUJĘ o ostrożność i nie wpuszczanie nieznajomych na teren naszych posesji oraz umożliwianie nieznajomym robieniu fotografii !!!

W załączeniu znajdziecie Państwo informację nt. składania deklaracji dotyczących źródeł ciepła i źródeł spalania paliw. Ostateczny termin złożenia deklaracji mija 30 czerwca 2022 r..

Dodatkowych informacji można uzyskać w Urzędzie Gminy w Sokolnikach, w pok. nr 12. w godzinach pracy Urzędu.

źródło: gmina Sokolniki 

Autor:
RED

Komentarze

Komentarze publikuje się korzystając z narzędzia Facebooka.
Użytkownik publikuje treść komentarza na własną odpowiedzialność i jest to jego prywatna opinia. Aby zgłosić naruszenie należy kliknąć link „Zgłoś Facebookowi” przy wybranym poście. Regulamin i obowiązujące zasady korzystania z platformy Facebook dostępne pod adresem: https://www.facebook.com/policies
Właściciel i wydawca portalu tugazeta.pl nie odpowiada za treść publikowanych komentarzy.
Aby dodać komentarz musisz w pierwszej kolejności być zalogowany na portalu facebook.com
Jesteś już zalogowany ? Odśwież stronę