Wielkanoc na podwójnym gazie

Zatrzymanie w Opatowie
2021-04-05 09:26

W związku z prowadzonymi działaniami WIELKANOC 2021, policjanci Komendy Powiatowej Policji w Kępnie zatrzymali do kontroli pojazd marki skoda, którego kierujący nie posiadał uprawnień do kierowania pojazdami oraz znajdował się pod wpływem alkoholu.

4 kwietnia po 17.30 na DK 11 w miejscowości Opatów, policjanci Komendy Powiatowej Policji w Kępnie zatrzymali do kontroli pojazd marki skoda, którym kierował 28–letni mieszkaniec gminy Wołczyn. Mężczyzna przykuł uwagę mundurowych swoim stylem jazdy, który był bardzo dynamiczny. Podczas wykonywania czynności służbowych okazało się, że mężczyzna nie posiada uprawnień do kierowania pojazdami oraz dodatkowo znajduje się pod wpływem alkoholu – wynik badania wskazał ponad 2,5 promila alkoholu w wydychanym powietrzu. 

Mężczyzna został zatrzymany i osadzony w policyjnym areszcie. Po wytrzeźwieniu usłyszy odpowiednie zarzuty i odpowie za popełnione przestępstwo przed Sądem. Postępowanie w tej sprawie prowadzi Komenda Powiatowa Policji w Kępnie.

Galeria

Komentarze

Komentarze publikuje się korzystając z narzędzia Facebooka.
Użytkownik publikuje treść komentarza na własną odpowiedzialność i jest to jego prywatna opinia. Aby zgłosić naruszenie należy kliknąć link „Zgłoś Facebookowi” przy wybranym poście. Regulamin i obowiązujące zasady korzystania z platformy Facebook dostępne pod adresem: https://www.facebook.com/policies
Właściciel i wydawca portalu tugazeta.pl nie odpowiada za treść publikowanych komentarzy.
Aby dodać komentarz musisz w pierwszej kolejności być zalogowany na portalu facebook.com
Jesteś już zalogowany ? Odśwież stronę