Tugazeta

Wiadomo, ile będzie kosztować operacja Frania

Jesteśmy w połowie drogi!
2021-11-23 18:22

Kochani Przyjaciele i osoby pomagające nam. Mamy dla Was świeże wiadomości. Już wiemy na ile wyceniono szanse NASZEGO dziecka na dalsze życie. Jest to kwota 930 000 zł - przekazano na profilu "Franek Strózik i jego małe serduszko". 

Jutro oficjalnie na zbiórce pojawi się pasek, który będzie się zazieleniał oraz będzie też zmiana opisu. Dzięki Waszemu ogromnemu sercu i dobroci oraz hojności nie będziemy startować od zera. Nasz pasek jest już w połowie zielony. 540 787,48 zł - tyle pieniędzy obecnie jest już na koncie Frania. To dzięki każdej Waszej złotóweczce, każdemu grosikowi i każdej stówce, którą codziennie mozolnie od ponad dwóch miesięcy dokładacie do skarbonki Frania. Dzięki temu jesteśmy coraz bliżej celu. Coraz bliżej szansy Frania na zdrowe serduszko. Dlatego dziś chcemy WAS prosić zostańcie z nami jeszcze trochę jeszcze chwilkę albo i dwie. WY i Wasi znajomi, przyjaciele i sąsiedzi. Wołajcie kogo się da mówcie wszystkim kogo spotkacie o pewnym małym chłopcu z Przywór, który potrzebuje pomocy. Który jest bardzo blisko osiągnięcia celu ale bez WAS i Waszej pomocy tego celu nie osiągnie. 

Prosimy o Wasze grosiki i złotóweczki. Prosimy, My, rodzice Frania, dajcie szanse naszemu dziecku na normalne życie. Dajcie nam szanse zobaczyć jak nasz syn dorasta! Dajcie szansę sobie zobaczyć, jak pasek się zieleni, jak staje się cud na Waszych oczach!

Galeria

Komentarze

Komentarze publikuje się korzystając z narzędzia Facebooka.
Użytkownik publikuje treść komentarza na własną odpowiedzialność i jest to jego prywatna opinia. Aby zgłosić naruszenie należy kliknąć link „Zgłoś Facebookowi” przy wybranym poście. Regulamin i obowiązujące zasady korzystania z platformy Facebook dostępne pod adresem: https://www.facebook.com/policies
Właściciel i wydawca portalu tugazeta.pl nie odpowiada za treść publikowanych komentarzy.
Aby dodać komentarz musisz w pierwszej kolejności być zalogowany na portalu facebook.com
Jesteś już zalogowany ? Odśwież stronę