Wersal Showroom otwarty! [ZDJĘCIA, FILM]

REGION
2024-02-10 12:53

Od 10 lutego przy fabryce mebli WERSAL w Jankowych w powiecie kępińskim działa nowy showroom. Miejsce to będzie czynne w dni powszednie oraz w soboty a także w niedziele handlowe. 

Nowoczesny salon meblowy to przestrzeń, gdzie meble prezentują się w pełnym blasku. Salon został zaprojektowany w taki sposób, aby zapewnić najlepsze doświadczenie zakupowe i zaspokoić oczekiwania klientów poszukujących najnowszych trendów w aranżacji wnętrz. To miejsce stworzone aby inspirować swoją nowatorskością, gdzie oferuje się klientom najlepsze rozwiązania w dziedzinie aranżacji wnętrz. Jest to przestrzeń, w której każdy klient może poczuć się wyjątkowo i znaleźć meble idealnie dopasowane do swoich potrzeb i gustu. 

Wersal Showroom tworzą profesjonaliści, którzy pomogą w doborze odpowiedniego modelu do indywidualnych potrzeb i preferencji. Nasi specjaliści udzielą porad dotyczących stylizacji wnętrza i odpowiedzą na wszelkie pytania dotyczące naszych produktów. 

Niebawem przy wizytówce firmy "Wersal" zacznie też działać restauracja "Pod Sofami". 

 

Salon Meblowy Wersal Showroom
Jankowy 1G, 63-604 Baranów

Kontakt info
tel: +48 609 05 18 18

email: office@wersalshowroom.com

Autor:
RED

Komentarze

Komentarze publikuje się korzystając z narzędzia Facebooka.
Użytkownik publikuje treść komentarza na własną odpowiedzialność i jest to jego prywatna opinia. Aby zgłosić naruszenie należy kliknąć link „Zgłoś Facebookowi” przy wybranym poście. Regulamin i obowiązujące zasady korzystania z platformy Facebook dostępne pod adresem: https://www.facebook.com/policies
Właściciel i wydawca portalu tugazeta.pl nie odpowiada za treść publikowanych komentarzy.
Aby dodać komentarz musisz w pierwszej kolejności być zalogowany na portalu facebook.com
Jesteś już zalogowany ? Odśwież stronę