Ważna wygrana na szczycie!

Prosna Wieruszów - Piast Błaszki
2021-05-15 19:34

Prosna Wieruszów w dobrym stylu wygrała sobotni mecz z liderem z Błaszek. Spotkanie dwóch drużyn na szczycie klasy okręgowej zakończyło się wynikiem 3:2 (1:1).

Pierwszy gol na boisku przy ul. Sportowej w Wieruszowie padł w 5 minucie. Celne trafienie dla gospodarczy zaliczył Szymon Cierkosz. Goście zdołali wyrównać wynik na 1:1. Na samym początku drugiej połowy kolejnego gola dla Prosny zdobył Jakub Przybył i później znów doszło do wyrównania na 2:2. Wynik na 3:2 ustalił Kacper Karbowski z WKS.

Radości nie było końca. Na trybunach po raz pierwszy po lockdownie mogli zasiąść kibice. Kolejny mecz Prosny z serii zaległych już w środę. Drużyna zagra na wyjeździe z WKS Wieluń.