Wandal grasował w Wieruszowie. Poprzebijane opony w samochodach osobowych

WIERUSZÓW
2023-11-18 13:46
Wandal grasował w Wieruszowie. Poprzebijane opony w samochodach osobowych

W ostatnich godzinach doszło do aktu wandalizmu na terenie osiedla przy Przedszkolu nr 2 w Wieruszowie. Nieznany sprawca bądź sprawcy dokonali przebicia opon w kilku samochodach osobowych. 

O zdarzeniu poinformowała nas jedna z mieszkanek, która jest zbulwersowana takim postępowaniem. Z jej relacji wynika, że przebito opony w prawdopodobnie 7 pojazdach. Rzecznik prasowy Komendy Powiatowej Policji w Wieruszowie, asp. Piotr Siemicki potwierdził portalowi tugazeta.pl, że do jednostki wpłynęło zgłoszenie w tej sprawie. Póki co sprawcy nie ustalono - trwają czynności.

To zdarzenie jeszcze bardziej pokazuje, że rozbudowa sieci miejskiego monitoringu jest niezbędna. Jeśli ktokolwiek wie coś więcej o sprawie, proszony jest o kontakt z KPP, która zawsze zapewnia anonimowość. 

Za takie przestępstwo kodeks karny przewiduje karę od 3 miesięcy do 5 lat pozbawienia wolności.

Autor:
RED

Galeria

Komentarze

Komentarze publikuje się korzystając z narzędzia Facebooka.
Użytkownik publikuje treść komentarza na własną odpowiedzialność i jest to jego prywatna opinia. Aby zgłosić naruszenie należy kliknąć link „Zgłoś Facebookowi” przy wybranym poście. Regulamin i obowiązujące zasady korzystania z platformy Facebook dostępne pod adresem: https://www.facebook.com/policies
Właściciel i wydawca portalu tugazeta.pl nie odpowiada za treść publikowanych komentarzy.
Aby dodać komentarz musisz w pierwszej kolejności być zalogowany na portalu facebook.com
Jesteś już zalogowany ? Odśwież stronę