Tugazeta

Walne wędkarzy

WIERUSZÓW
2018-01-28 09:47
27 stycznia odbyło się Walne Zebranie Sprawozdawcze członków Koła PZW Wieruszów - Miasto. Zarząd przekazał sprawozdanie z działalności w 2017 r. Członkowie nie wnosili uwag do pracy działaczy a prezes Krzysztof Polus dziękował wszystkim aktywnym osobom za współpracę i życzył sukcesów w nowym 2018 r.
 
 
Zarząd PZW odniósł się również do niedawnych zastrzeżeń przekazanych przez jednego z czytelników portalu tugazeta.pl. Jak mówił prezes, zarząd wykonuje wszystko według statutu PZW. 
 
- Nie ma sensu się napalać i kogoś krytykować. Obecni w sobotę członkowie otrzymali wszystkie informacje na temat zarybień i jeśli ktoś nam zarzuca, że nie interesujemy się rzeką Prosną to powiem, że w 2017 r. więcej ryb zostało wpuszczonych do rzeki niż do zbiornika Wieruszów-Góra - komentuje Polus. - Bardzo żałuję, że osoba która próbowała nas atakować nie przybyła na zebranie i nie podjęła jakiejkolwiek rozmowy. Ale cóż, tak czasem bywa. Życzę jeszcze raz wszystkiego dobrego i wielu sukcesów dla wszystkich wędkarzy. 
 
Podczas zebrania zadecydowano, że zarząd nie będzie publikował informacji o zarybieniach, ponieważ wykorzystują to wędkarze z innych miejscowości. Wszystkie akcje będą fotografowane i dokumentowane, jednak aby się o nich dowiedzieć trzeba będzie zwrócić się do władz koła. 

Galeria

Komentarze

Komentarze publikuje się korzystając z narzędzia Facebooka.
Użytkownik publikuje treść komentarza na własną odpowiedzialność i jest to jego prywatna opinia. Aby zgłosić naruszenie należy kliknąć link „Zgłoś Facebookowi” przy wybranym poście. Regulamin i obowiązujące zasady korzystania z platformy Facebook dostępne pod adresem: https://www.facebook.com/policies
Właściciel i wydawca portalu tugazeta.pl nie odpowiada za treść publikowanych komentarzy.
Aby dodać komentarz musisz w pierwszej kolejności być zalogowany na portalu facebook.com
Jesteś już zalogowany ? Odśwież stronę