Tugazeta

Waldemar Sobota w Wieruszowie

Spotkanie z byłym piłkarzem
2022-08-03 21:26
Waldemar Sobota w Wieruszowie

Były reprezentant reprezentacji Polski w piłce nożnej, były zawodnik i Mistrz Polski ze Śląskiem Wrocław, zdobywca Pucharu Belgii z FC Brugge, Waldemar Sobota, gościł w środę w Wieruszowie. 

Na spotkanie w Centrum Aktywności Społecznej w Wieruszowie zaprosił klub sportowy "Prosna Wieruszów" oraz gmina Wieruszów. Spotkanie prowadził dziennikarz i spiker sportowy Andrzej Gliniak. Do piłkarza swoje pytania mogli bezpośrednio kierować także uczestnicy spotkania. 

Waldemar Sobota podkreślał, że determinacja oraz upór w dążeniu do wyznaczonego celu są kluczem do sukcesu. - Jak trenowałem w młodzieżowych grupach było też wielu zawodników, którzy się może lepiej zapowiadali i więcej ich chwalono, ale ja przez swoją determinację, przez to że wiadomo jak jest na wsi, że trzeba dojeżdżać na trening, ja nigdy nie odpuściłem, nawet jak na treningu było nas 5 czy 10, ja byłem zawsze, musiałem dojechać i zawsze na ten trening dojeżdżałem; czy to było rowerem, czy ojciec bądź dziadek dowozili mnie na trening, to nigdy nie odpuszczałem - mówił Sobota. - Dążyłem do tego celu tak, że później wypracowałem sobie to, krok po kroku robiłem do przodu. Wydaje mi się, że dążenie do celu to jest takie słowo, które każdy z tych młodych może sobie zapisać i nie załamywać się, jeżeli coś na początku pójdzie nie tak. Trenujcie, bo naprawdę wiele można. Ja też miałem talent, ale wiele rzeczy można sobie wypracować. Chcesz być piłkarzem, to droga stoi przed wami otworem.

Podczas spotkania rozlosowano bilety na mecz Śląska z Widzewem. 

Autor:
RED

Galeria

Komentarze

Komentarze publikuje się korzystając z narzędzia Facebooka.
Użytkownik publikuje treść komentarza na własną odpowiedzialność i jest to jego prywatna opinia. Aby zgłosić naruszenie należy kliknąć link „Zgłoś Facebookowi” przy wybranym poście. Regulamin i obowiązujące zasady korzystania z platformy Facebook dostępne pod adresem: https://www.facebook.com/policies
Właściciel i wydawca portalu tugazeta.pl nie odpowiada za treść publikowanych komentarzy.
Aby dodać komentarz musisz w pierwszej kolejności być zalogowany na portalu facebook.com
Jesteś już zalogowany ? Odśwież stronę