Walczyli o życie. Zostali nagrodzeni

LUTUTÓW
2021-12-30 16:23

Podczas XLII sesji Rady Miejskiej w Lututowie oficjalnie wręczono podziękowania dla strażaków „W dowód uznania dla wyjątkowej postawy w walce o największą wartość jaką jest życie człowieka". Statuetki trafiły do druhów Ochotniczej Straży Pożarnej w Lututowie - Marcina Klimasa, Mariusza Halamusa oraz Krzysztofa Obały, którzy w 26 listopada wykazali się bohaterską postawą i dzięki szybkiej interwencji uratowali życie chłopcu, który się zakrztusił. 

Nie zabrakło również szczególnych podziękowań dla dwóch bohaterek; Leny i Nikoli, które bardzo szybko wezwały pomoc. Ich wyjątkowa postawa i umiejętności jakie zdobyły w szkole podczas szkoleń organizowanych przez jednostkę OSP Lututów przyczyniły się do uratowania malutkiego, kilkutygodniowego braciszka.

Uroczystego wręczenia podziękowań dokonał burmistrz Lututowa Marek Pikuła wraz z przewodniczącym Rady Miejskiej Markiem Zgadzajem.

Komentarze

Komentarze publikuje się korzystając z narzędzia Facebooka.
Użytkownik publikuje treść komentarza na własną odpowiedzialność i jest to jego prywatna opinia. Aby zgłosić naruszenie należy kliknąć link „Zgłoś Facebookowi” przy wybranym poście. Regulamin i obowiązujące zasady korzystania z platformy Facebook dostępne pod adresem: https://www.facebook.com/policies
Właściciel i wydawca portalu tugazeta.pl nie odpowiada za treść publikowanych komentarzy.
Aby dodać komentarz musisz w pierwszej kolejności być zalogowany na portalu facebook.com
Jesteś już zalogowany ? Odśwież stronę