Tugazeta

Wakacyjne warsztaty z WDK

Lato 2021
2021-07-19 08:13

15.07 odbyły się warsztaty papieru czerpanego. To kolejna nasza propozycja dla dzieci z programu EtnoPolska 2021.

Woda, makulatura, dodatki  i trochę grzebania się w wodzie i można wyczarować swoje autorskie karteczki. Zrobiliśmy papier z kwiatami całymi, miksowanymi, brokatem, kolorowane bibułą, pachnące. W zasadzie papier czerpany można zrobić z każdym dodatkiem jaki przyjdzie nam do głowy.  Mamy nadzieję że dzieci (jak papier czerpany), będą czerpać inspiracje z tych zajęć, i  w domu wykonają autorskie, niepowtarzalne karteczki. To dobre eksperymenty na deszczowe dni.

16.07, w ramach projektu odbyły się rownież warsztaty kreatywnego tworzenia kwiatów i wianków z bibuły. Wianki posłużą nam jako dodatki na wesele z końca XIX-wieku, które odbędzie się we wrześniu. Dziękujemy wszystkim uczestnikom warsztatów zarówno dorosłym jak i dzieciom za zabawę i jednak pracę!
 
Warsztaty zrealizowano ze środków MKDNiS w ramach Programu Narodowego Centrum Kultury EtnoPolska 2021.
 
źródło: Wieruszowski Dom Kultury

Komentarze

Komentarze publikuje się korzystając z narzędzia Facebooka.
Użytkownik publikuje treść komentarza na własną odpowiedzialność i jest to jego prywatna opinia. Aby zgłosić naruszenie należy kliknąć link „Zgłoś Facebookowi” przy wybranym poście. Regulamin i obowiązujące zasady korzystania z platformy Facebook dostępne pod adresem: https://www.facebook.com/policies
Właściciel i wydawca portalu tugazeta.pl nie odpowiada za treść publikowanych komentarzy.
Aby dodać komentarz musisz w pierwszej kolejności być zalogowany na portalu facebook.com
Jesteś już zalogowany ? Odśwież stronę