Tugazeta

Wakacyjne warsztaty w WDK

Relacja ze spotkań
2022-08-06 10:17
Wakacyjne warsztaty w WDK

Zakończyliśmy dwutygodniowe wakacyjne warsztaty dla dzieci „Lato z WDK". Było dynamicznie, zmiennie, kreatywnie i odlotowo!

W pierwszym tygodniu dzieci uczestniczyły w artystycznych warsztatach rysowania węglem w plenerze, rzeźby z niepotrzebnych pudełek, robiliśmy papier czerpany, instrumenty muzyczne „kij deszczowy", malowaliśmy drewniane domki, układaliśmy lego i zamieniliśmy scenę w atelier fotografa, gdzie inspirowaliśmy się obrazami mistrzów. W drugim tygodniu warsztatów dzieci uczestniczyły w improwizowanych zabawach teatralnych. Powstawały kolejne kreatywne prace: kapelusze, obrazki, torby z własnym rysunkiem, ale przede wszystkim nawiązały się znajomości i przyjaźnie!
 

Mamy nadzieję, że dzieci uczestniczące w zajęciach dobrze się bawiły, dostrzegły w rzeczach zwyczajnych, pospolitych to, co niezwykłe...!

WDK

Autor:
RED

Komentarze

Komentarze publikuje się korzystając z narzędzia Facebooka.
Użytkownik publikuje treść komentarza na własną odpowiedzialność i jest to jego prywatna opinia. Aby zgłosić naruszenie należy kliknąć link „Zgłoś Facebookowi” przy wybranym poście. Regulamin i obowiązujące zasady korzystania z platformy Facebook dostępne pod adresem: https://www.facebook.com/policies
Właściciel i wydawca portalu tugazeta.pl nie odpowiada za treść publikowanych komentarzy.
Aby dodać komentarz musisz w pierwszej kolejności być zalogowany na portalu facebook.com
Jesteś już zalogowany ? Odśwież stronę