Tugazeta

Wakacyjne spotkanie z burmistrzem

KUŹNICA SKAKAWSKA
2022-08-04 11:22
Wakacyjne spotkanie z burmistrzem

Dzieci, uczestniczące w zajęciach edukacyjno – wychowawczych Filii Bibliotecznej w Kuźnicy Skakawskiej postanowiły zaprosić do siebie kilka ciekawych osób, aby poznać je bliżej i móc zapytać o różne sprawy, które je ciekawią. 

Pierwszą z osób, która znalazła się na dziecięcej liście był Burmistrz Wieruszowa Rafał Przybył, który z ochotą przyjął dziecięce zaproszenie. I tym sposobem 2 sierpnia 2022 roku odwiedził dzieci w Kuźnicy Skakawskiej.
Spotkanie było bardzo udane i chociaż przebiegało w luźnej atmosferze poruszano poważne tematy. Dzieci dowiedziały się jak wygląda praca Burmistrza, a Burmistrz dowiedział się jakie są marzenia i potrzeby dzieci. Obie strony były bardzo zadowolone ze spotkania. Dzieci na koniec wręczyły swojemu gościowi własnoręcznie zrobiony plakat a Burmistrz zrewanżował się dzieciom upominkami, które na pewno przydają się im na zajęciach.

źródło: MGBP

Autor:
RED

Galeria

Komentarze

Komentarze publikuje się korzystając z narzędzia Facebooka.
Użytkownik publikuje treść komentarza na własną odpowiedzialność i jest to jego prywatna opinia. Aby zgłosić naruszenie należy kliknąć link „Zgłoś Facebookowi” przy wybranym poście. Regulamin i obowiązujące zasady korzystania z platformy Facebook dostępne pod adresem: https://www.facebook.com/policies
Właściciel i wydawca portalu tugazeta.pl nie odpowiada za treść publikowanych komentarzy.
Aby dodać komentarz musisz w pierwszej kolejności być zalogowany na portalu facebook.com
Jesteś już zalogowany ? Odśwież stronę