W zaczarowanym świecie bajek i baśni

WÓJCIN
2016-02-11 20:22

W ostatni dzień tegorocznego karnawału w Szkole Podstawowej w Wójcinie odbyła się impreza czytelnicza pod hasłem "W zaczarowanym świecie bajek i baśni". Dzieci z klas I-III wzięły udział w baśniowych konkursach, których pomyślne ukończenie miało na celu uwolnienie Jasia więzionego przez Babę Jagę. Wszyscy uczniowie wykazali się dużą znajomością baśni, dlatego też Jaś został uwolniony. W pełnych napięcia zmaganiach dopingowały uczniów pięciolatki. Ponadto dzieci zaprezentowały, przygotowane wcześniej wraz z wychowawczyniami, utwory muzyczne związane z tematyką bajkową. W przeprowadzeniu  uroczystości pomagali uczniowie klas piątych przebrani za bajkowe  postacie.

Najważniejszym punktem programu było odczytanie baśni pt. "Śniegowy Bałwan" H.Ch. Andersena przez zaproszonych gości. Swoją obecnością zaszczyciły nas: P. Dorota Wejner., P. Aldona Juszczak, P. Anna Małecka, P. Magdalena Biegańska, P. Dorota Ciećka, którym serdecznie dziękujemy za wsparcie!

Po tych emocjach na wszystkich uczestników czekała słodka niespodzianka. Nad przebiegiem uroczystości czuwały P. Gabriela Garczarek i P. Grażyna Mamczak.

Komentarze

Komentarze publikuje się korzystając z narzędzia Facebooka.
Użytkownik publikuje treść komentarza na własną odpowiedzialność i jest to jego prywatna opinia. Aby zgłosić naruszenie należy kliknąć link „Zgłoś Facebookowi” przy wybranym poście. Regulamin i obowiązujące zasady korzystania z platformy Facebook dostępne pod adresem: https://www.facebook.com/policies
Właściciel i wydawca portalu tugazeta.pl nie odpowiada za treść publikowanych komentarzy.
Aby dodać komentarz musisz w pierwszej kolejności być zalogowany na portalu facebook.com
Jesteś już zalogowany ? Odśwież stronę