W tym tygodniu nie poznamy nazwisk starostów i członków Zarządu Powiatu

WIERUSZÓW
2024-05-14 12:26

W czwartek 16 maja odbędzie się II sesja Rady Powiatu Wieruszowskiego w nowej kadencji. W tym tygodniu nie poznamy jednak nazwisk starosty, jego zastępcy oraz członków Zarządu. 

Podczas posiedzenia radni mają zająć się powołaniem Komisji Rewizyjnej, Komisji Skarg, Wniosków i Petycji, Komisji Stałych (Budżetu i Finansów, Rolnictwa i Ochrony Środowiska, Spraw Społecznych oraz Edukacji i Samorządności). 

Podczas gdy w innych powiatach znane są już nazwiska włodarzy, w Wieruszowie nikomu się nie spieszy. Nieoficjalnie wiadomo, że po negocjacjach koalicyjnych starostą nadal ma być Stefan Pietras a na jego zastępcę ma zostać powołany szef powiatowego PSL Marek Kanicki. Członkami Zarządu Powiatu mają zostać Adam Musiała (Nasz Powiat) oraz Ryszard Starek (PSL - Trzecia Droga). 

Podczas pierwszej sesji Rady Powiatu na przewodniczącego wybrano Andrzeja Szymanka (PSL), jego zastępcami zostali Zofia Siwik (Wspólnota Powiatu) i Malwina Grzybek (Nasz Powiat). 

Autor:
RED

Galeria

Komentarze

Komentarze publikuje się korzystając z narzędzia Facebooka.
Użytkownik publikuje treść komentarza na własną odpowiedzialność i jest to jego prywatna opinia. Aby zgłosić naruszenie należy kliknąć link „Zgłoś Facebookowi” przy wybranym poście. Regulamin i obowiązujące zasady korzystania z platformy Facebook dostępne pod adresem: https://www.facebook.com/policies
Właściciel i wydawca portalu tugazeta.pl nie odpowiada za treść publikowanych komentarzy.
Aby dodać komentarz musisz w pierwszej kolejności być zalogowany na portalu facebook.com
Jesteś już zalogowany ? Odśwież stronę