Tugazeta

W święta posypały się mandaty

Powiat Wieruszowski
2021-04-06 11:03

Od 2 do 5 kwietnia policjanci prowadzili ogólnopolskie działania pod nazwą „Wielkanoc 2021”. Okres przedświąteczny, a także same święta, były dla policjantów w całym kraju dniami wytężonej służby. 

Nad bezpieczeństwem czuwała większa niż zazwyczaj liczba funkcjonariuszy. Również wieruszowscy policjanci w trakcie prowadzonych działań zwracali uwagę na respektowanie przepisów ruchu drogowego, szczególnie na przestrzeganiu ograniczeń prędkości, stan techniczny pojazdów oraz sposób przewożenia pasażerów i stan trzeźwości kierujących. Funkcjonariusze czuwali również nad przestrzeganiem obowiązujących obostrzeń. W tym czasie na drogach powiatu wieruszowskiego nie doszło do żadnego wypadku. Policjanci odnotowali 6 kolizji drogowych i zatrzymali 3 kierujących pojazdami pod działaniem alkoholu. Funkcjonariusze nałożyli na kierowców 35 mandatów karnych, zatrzymali 1 dokument prawa jazdy, 2 dowody rejestracyjne za niesprawności techniczne pojazdów. Nałożyli również ponad 30 mandatów karnych za niestosowanie się do obowiązku zakrywania ust i nosa.

fot. archiwum KPP

Galeria

Komentarze

Komentarze publikuje się korzystając z narzędzia Facebooka.
Użytkownik publikuje treść komentarza na własną odpowiedzialność i jest to jego prywatna opinia. Aby zgłosić naruszenie należy kliknąć link „Zgłoś Facebookowi” przy wybranym poście. Regulamin i obowiązujące zasady korzystania z platformy Facebook dostępne pod adresem: https://www.facebook.com/policies
Właściciel i wydawca portalu tugazeta.pl nie odpowiada za treść publikowanych komentarzy.
Aby dodać komentarz musisz w pierwszej kolejności być zalogowany na portalu facebook.com
Jesteś już zalogowany ? Odśwież stronę