Tugazeta

''W ogrodzie Mirandy''

Relacja DKK z Wieruszowa
2017-09-20 13:50
Pierwsze powakacyjne spotkanie uczestniczek Dyskusyjnego Klubu Książki przy Miejsko-Gminnej Bibliotece Publicznej w Wieruszowie, odbyło się we wtorkowe popołudnie 19 września. 
 
Omawiałyśmy książkę „W ogrodzie Mirandy” Katarzyny Krenz. Jest to powieść ukazującą młodą, dobrze zapowiadającą się prawniczkę Mirandę z Warszawy, której życie nagle, diametralnie się zmienia. Zachodzi w niechcianą ciążę, zostawia ja partner, w trakcie pobytu służbowego w Anglii traci pracę i postanawia nie wracać do Polski, tylko tam zostać. Zatrudnia się jako sprzątaczka i zaczyna nowe, inne życie. Poznaje ludzi, dzięki którym dokonuje się w niej przemiana. Potrafi inaczej spojrzeć na siebie i innych. Odkrywa w sobie kobiecą siłę, która daje jej moc do budowania swojego świata.
 
Książka wywołała ciekawą dyskusję, bo zdania o bohaterce, jej wyborach i decyzjach były podzielone. Polecamy tę książkę, na jesienne szare dni i wieczory.
 
Irena Kowalczyk

Galeria

Komentarze

Komentarze publikuje się korzystając z narzędzia Facebooka.
Użytkownik publikuje treść komentarza na własną odpowiedzialność i jest to jego prywatna opinia. Aby zgłosić naruszenie należy kliknąć link „Zgłoś Facebookowi” przy wybranym poście. Regulamin i obowiązujące zasady korzystania z platformy Facebook dostępne pod adresem: https://www.facebook.com/policies
Właściciel i wydawca portalu tugazeta.pl nie odpowiada za treść publikowanych komentarzy.
Aby dodać komentarz musisz w pierwszej kolejności być zalogowany na portalu facebook.com
Jesteś już zalogowany ? Odśwież stronę