W nocy fotografowano posesje. Czy ma to związek z kradzieżami?!

REGION
2023-03-18 09:17
W nocy fotografowano posesje. Czy ma to związek z kradzieżami?!

Mieszkańcy ponownie są zaniepokojeni w związku z ostatnimi kradzieżami. Jedna z mieszkanek przekazała, że w nocy z piątku na sobotę chodziło po wsi dwóch mężczyzn i fotografowało posesje. - Uważajcie na swoich bliskich i dobytek - czytamy w komunikacie zamieszczonym w mediach społecznościowych, który dotyczy Ochędzyna. 

W ostatnich dniach doszło do włamań do mieszkań w Wieruszowie oraz do jednego z domów w Kowalówce. 

- Do mieszkań złodzieje dostali się poprzez wyłamanie wkładu w zamkach, gdzie dokonali kradzieży pieniędzy, sejfu oraz alkoholu o łącznej wartości kilkunasty tysięcy złotych - przekazał asp. Piotr Siemicki, rzecznik prasowy KPP.- Dokładna wartość strat jest obecnie ustalana. W miejscowości Kowalówka, nieustaleni do tej pory złodzieje, po wyłamaniu zamka w drzwiach, dostali się do jego wnętrza, skąd skradli zegarki i dokonali uszkodzenia drzwi. Wartość skradzionego mienia jest oszacowana na kwotę kilku tysięcy złotych, jednak dokładna wartość strat jest w trakcie ustalania. 

Wszystkie osoby, które mogą wiedzieć cokolwiek na temat tych włamań, prosimy o kontakt z Komendą Powiatową Policji w Wieruszowie.

Autor:
RED

Komentarze

Komentarze publikuje się korzystając z narzędzia Facebooka.
Użytkownik publikuje treść komentarza na własną odpowiedzialność i jest to jego prywatna opinia. Aby zgłosić naruszenie należy kliknąć link „Zgłoś Facebookowi” przy wybranym poście. Regulamin i obowiązujące zasady korzystania z platformy Facebook dostępne pod adresem: https://www.facebook.com/policies
Właściciel i wydawca portalu tugazeta.pl nie odpowiada za treść publikowanych komentarzy.
Aby dodać komentarz musisz w pierwszej kolejności być zalogowany na portalu facebook.com
Jesteś już zalogowany ? Odśwież stronę