W Galewicach coś się kończy, coś się zaczyna...

Relacja GOK
2023-12-05 20:00
W Galewicach coś się kończy, coś się zaczyna...

W dniu 02.12.2023 r. (sobota) odbyło się wzruszające pożegnanie instruktora śpiewu pana Grzegorza Gonery, który prowadził m.in. zajęcia wokalne z naszą grupą,,Rozśpiewani''. 

Odejście pana Grzegorza z funkcji naszego instruktora, jest dla nas duża stratą - ponieważ uważamy go nie tylko za świetnego muzyka ale i przyjaciela GOK Galewice. 

Pożegnanie odbyło się z udziałem grup,,Rozśpiewani'' oraz,,Rozbawieni'' działających przy naszym Ośrodku Kultury. Oprócz pięknych wspomnień oraz zabawnych anegdot, nie obyło się również bez wspólnego śpiewania! 

Nasi artyści przedstawili również swoje skecze, za które zebrali zasłużone brawa - wszystko po to, aby zostali jak najlepiej zapamiętani i miło wspominani.

Podsumowaliśmy także całą działalność z panem Grzegorzem, dziękując mu za wszystkie sukcesy, które udało nam się wspólnie osiągnąć. 

Jedno jest pewnie, nie mówimy,, do widzenia'' a jedynie,,do zobaczenia'', ponieważ mamy nadzieję, że w przyszłości spotkamy się jeszcze nie jeden raz!

źródło: GOK Galewice

Autor:
GOK Galewice

Galeria

Komentarze

Komentarze publikuje się korzystając z narzędzia Facebooka.
Użytkownik publikuje treść komentarza na własną odpowiedzialność i jest to jego prywatna opinia. Aby zgłosić naruszenie należy kliknąć link „Zgłoś Facebookowi” przy wybranym poście. Regulamin i obowiązujące zasady korzystania z platformy Facebook dostępne pod adresem: https://www.facebook.com/policies
Właściciel i wydawca portalu tugazeta.pl nie odpowiada za treść publikowanych komentarzy.
Aby dodać komentarz musisz w pierwszej kolejności być zalogowany na portalu facebook.com
Jesteś już zalogowany ? Odśwież stronę