Tugazeta

W czwartek spotkanie z Hołownią

SOKOLNIKI
2017-09-27 09:50
Dyskusyjny Klub Książki działający przy Bibliotece Publicznej Gminy Sokolniki serdecznie zaprasza na spotkanie autorskie z Szymonem Hołownią. Dziennikarz, publicysta, laureat nagrody Grand Press porozmawia z czytelnikami 28 września (czwartek) o godz. 18.00. Spotkanie odbędzie się w Bibliotece Publicznej Gminy Sokolniki (budynek GOKSiT), ul. Parkowa 1.
 
Dziennikarz opowie m.in. o swoich książkach, podróżach i działalności na rzecz potrzebujących. Po spotkaniu będzie można kupić książkę autorstwa Szymona Hołowni. Dochód z ich sprzedaży przeznaczony jest dla potrzebujących Fundacji Dobra Fabryka m.in. w ośrodku dożywiania w Ntamugendze w Kongo, wiosce trędowatych w Togo czy hospicjum w Rwandzie. Spotkanie realizowane i finansowane we współpracy z Instytutem Książki i MKiDN. 
 
Spotkanie dofinansowane ze środków zadania „Grant na lepszy start 2017” współfinansowanego ze środków Programu Funduszu Inicjatyw Obywatelskich realizowanego przez Ministerstwo Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej oraz Gminę Sokolniki. Spotkanie współfinansowane ze środków Gminy Sokolniki i Powiatu Wieruszowskiego.

Galeria

Komentarze

Komentarze publikuje się korzystając z narzędzia Facebooka.
Użytkownik publikuje treść komentarza na własną odpowiedzialność i jest to jego prywatna opinia. Aby zgłosić naruszenie należy kliknąć link „Zgłoś Facebookowi” przy wybranym poście. Regulamin i obowiązujące zasady korzystania z platformy Facebook dostępne pod adresem: https://www.facebook.com/policies
Właściciel i wydawca portalu tugazeta.pl nie odpowiada za treść publikowanych komentarzy.
Aby dodać komentarz musisz w pierwszej kolejności być zalogowany na portalu facebook.com
Jesteś już zalogowany ? Odśwież stronę